Puikiai vertinama akių klinika Lietuvoje ir Skandinavijoje

Akių korekcija lazeriu

Laisvė matyti be akinių ar kontaktinių lęšių populiariausiais pasaulyje metodais neribota garantija!
Nuo 18 Eur / mėn.

18
lazerių PARKAS
100
tūkstančių operacijų
20
mikrochirurgų komanda
Nemokama e-konsultacija
Pins

ATSILIEPIMAI APIE KLINIKĄ

AKIŲ KOREKCIJA LAZERIU – KAS TAI?

Regėjimo korekcija lazeriu yra efektyvus, patikimas ir vienas populiariausių trumparegystės, toliaregystės ir astigmatizmo korekcijos metodų, leidžiantis visam laikui atsisakyti akinių bei kontaktinių lęšių.

Tai procedūra, kurios metu lazerio spinduliu paveikiama viršutinė ragenos dalis, todėl pasikeičia ragenos gaubtumas ir laužiamoji geba. Šviesos spinduliai, perėję akies optinę sistemą, pradeda fokusuotis tinklainėje ir regėjimas pagerėja. Taip akių korekcija saugiai ir greitai atstato regą.

Privalumai
Atliekama ambulatoriškai
Po regos korekcijos procedūros pacientas tą pačią dieną išvyksta namo.
Greita ir saugi procedūra
Ji trunka iki 15 min. Galima rinktis standartą be pjūvio ir prisilietimo, o atliektant femtosekundiniu lazeriu, korekcija dar tikslesnė ir saugesnė.
Efektyvi ir patikima
Mūsų klinikose operacijos atliekamos nuo 2005 m., operuoja tik geriausi savo srities specialistai. Galimybe pasinaudojo jau daugiau nei 100 tūkst. pacientų Lietuvoje, Švedijoje, Danijoje ir Norvegijoje.
Puikus rezultatas
Geras matymas – jau po kelių dienų ar savaičių, priklausomai nuo pasirinkto korekcijos metodo.
Ilgalaikis efektas
Po akių lazerinės korekcijos nebereikės nei akinių, nei kontaktinių lęšių.

KAM GALIMA AKIŲ KOREKCIJA

Regėjimo korekciją galima atlikti žmonėms:

 • kurie yra 18–45 metų amžiaus;
 • kurių trumparegystė ar toliaregystė stabili vienerius metus;
 • kai regėjimo sutrikimas yra nuo -8 iki +3 dioptrijų ir kurių trumparegystė, toliaregystė ar astigmatizmas neviršija saugių operacijai ribų;
 • kurių ragena yra pakankamo storio;
 • kuriems nediagnozuota jokia kita regėjimui įtakos turinti liga.

LAZERINĖS AKIŲ KOREKCIJOS KAINOS

KONSULTACIJA INTERNETU
0 €
nemokamai

 

 • Nemokama.
 • Greitas specialistų atsakymas, ar regėjimo korekcija lazeriu Jums galima, neišėjus iš namų.

SUŽINOTI, AR GALIMA

SURFACE
SmartSurfAce / LASEK / transPRK
980 €
Nuo 18 Eur / mėn.

 • Kaina už abi akis, 5 metų garantija.
 • VISI paviršiniai metodai:
 • SmartSurfAce ar LASEK ar transPRK.
 • Populiariausias pasirinkimas Lietuvoje.
 • Greita, efektyvi, beskausmė.
 • Įskaičiuoti vaistai ir pooperacinės apžiūros.
 • Neriboto laiko garantija +280 €

SUŽINOTI, AR GALIMA

FEMTO
1480 €
Nuo 27 Eur / mėn.

 

 • Kaina už abi akis, 5 metų garantija.
 • PREMIUM alternatyva.
 • Populiariausias pasirinkimas pasaulyje.
 • Komfortiškesnis gijimas.
 • Greita, efektyvi, beskausmė.
 • Įskaičiuoti vaistai ir pooperacinės apžiūros.
 • Neriboto laiko garantija +280 €

SUŽINOTI, AR GALIMA

SMILE
1980 €
Nuo 37 Eur / mėn.

 

 • Kaina už abi akis, 5 metų garantija.
 • PREMIUM PLIUS alternatyva.
 • Naujausias korekcijos metodas.
 • Vieninteliai Lietuvoje.
 • Mėgautis regėjimo laisve itin paprasta.
 • Greita, efektyvi, beskausmė.
 • Įskaičiuoti vaistai ir pooperacinės apžiūros.
 • Neriboto laiko garantija +280 €

SUŽINOTI, AR GALIMA

Pooperacinė garantija

LIREMA akių chirurgijos klinika 5 metus nuo operacijos datos įsipareigoja nemokamai atlikti pooperacinę priežiūrą ir / ar regėjimo korekcijos efekto sustiprinimo operaciją lazeriu, jei tokia operacija būtų reikalinga.

Už papildomą priemoką pacientas turi galimybę pratęsti garantiją neribotu laikotarpiu. Neriboto laiko garantija galioja iki kol regėjimo korekcijos efekto sustiprinimo operacija lazeriu dėl ragenos audinio regeneracijos galima ir tikslinga.

Kodėl skiriasi kainos?

Regos korekcija lazeriu gali būti atliekama keliais skirtingais metodais, kurių atlikimo savikaina skiriasi, todėl skiriasi ir paslaugos kaina. Net ir atliekant tokiu pat metodu, skirtingose klinikose procedūrų kainos gali skirtis. Plačiau apie metodų skirtumus rasite čia.

Lyderiaujantis tinklas LIREMA siekia teikti paslaugas prieinamomis kainomis, kad sudarytų galimybę kuo daugiau žmonių mėgautis regėjimo laisve be akinių ir kontaktinių lęšių.

Mūsų klinikų tinklo 18 lazerių parką sudaro šių pasaulyje lyderiaujančių gamintojų – „Carl Zeiss“, „Schwind“, „Ziemer“ lazeriai. Todėl pacientams siūlome visus pasaulyje populiariausius ir naujausius regos korekcijos metodus. Jūs pasirinksite priimtiniausią.

Už paslaugas galima atsiskaityti puikiomis sąlygomis išsimokėtinai net iki 72 mėn.

Greitai atsiperkanti investicija
Įrašykite, kiek EUR per metus išleidžiate akiniams ir / ar kontaktiniams lęšiams, ir sužinokite, kaip greitai regos korekcija lazeriu atsipirks!
Regėjimo korekcijos atsipirkimo laikas:

Kaip pasirinkti tinkamą akių korekcijos lazeriu būdą?

Mūsų klinikų tinklo lazerių parką sudaro 18 šių lyderiaujančių gamintojų lazerių: „Carl Zeiss“, „Schwind“, „Ziemer“. Todėl pacientams siūlome visus populiariausius ir saugiausius regos korekcijos metodus.

Lazerinės akių korekcijos būdą, ištyręs Jūsų akis ir turėdamas specialių žinių, rekomenduos mūsų specialistas. Jūs pasirinksite priimtiniausią. Nepriklausomai nuo operacijos atlikimo technikos, visais atvejais operacijos rezultatas yra tas pats – puikus matymas.

PARTNERIAI:

SURFACE (SmartSurfAce ar LASEK ar transPRK) yra paviršinis ir pats prieinamiausias regos korekcijos lazeriu metodas, garantuojantis puikų regėjimą. Po šio tipo procedūros rekomenduojamas 3 dienų poilsis, o efektas pasiekiamas per keletą savaičių. Tai pats populiariausias metodas mūsų šalyje.

FEMTO metodas yra vienas komfortiškiausių, saugiausių ir populiariausių regos korekcijos lazeriu metodų pasaulyje. Akys gyja greitai, o korekcijos efektas pasiekiamas per keletą dienų, todėl neprarandamas darbingumas. Jau kitą dieną džiaugsitės ryškesnio gyvenimo pradžia.

SMILE yra naujausias lazerinės regos korekcijos metodas, dar komfortiškesnis už FEMTO metodą, užtikrinantis itin trumpą akių gijimą ir maksimaliai sumažinantis sausų akių diskomforto periodą. Mėgautis laisve be akinių ar kontaktinių lęšių itin paprasta!

ATLIKĖJA MONIQUE REKOMENDUOJA

Atlikėja Monique akinius nešiojo nuo 12 metų, o 15–os juos pakeitė lęšiais, kurie nuolat keldavo daug nepatogumo. Reikėjo nuolat su savimi turėti lęšių konteinerį, skystį, į keliones mergina kartu imdavo ir akinius bei jų dėklą. Ji patirdavo kasdienių nepatogumų – negalėdavo filmo metu tiesiog užmigti, reikėdavo nuolat galvoti žingsniu į priekį. Taip pat diskomfortą keldavo ir nuolatinės išlaidos. „Tiek daug metų ryte ir vakare daryti tą patį yra didelis įsipareigojimas, – teigia Monique, – ir kai gali nuo to išsivaduoti – būna tikrai gera“.

Monique, praėjus vos porai dienų po lazerinės regos korekcijos, pamiršo vargą su akiniais ir lęšiais. Nors, kaip pati atsiliepė, labai bijojo, tačiau nebuvo ko, nes operacija yra visiškai neskausminga ir trunka vos 15 min., o rezultatas pranoksta lūkesčius!

ATLIKĖJAS J.JARUTIS REKOMENDUOJA

Atlikėjas J. Jarutis akinius pradėjo nešioti nuo 6–erių metų, paauglystėje pakeitė juos lęšiais. Nors lęšiai ir suteikė daugiau laisvės, bet Justinas niekada nebuvo pavyzdingas jų nešiotojas – laiku neišsiimdavo, pamiršdavo jais pasirūpinti.

Prieš trejus metus vaikinas nusprendė pasidaryti regos korekcijos lazeriu operaciją, tačiau tada neišdrįso. Jis bijojo – arba labai skaudės, arba operacija nepavyks. Galiausiai Justinas susikaupė ir priėmė sprendimą atvykti į „Liremos“ kliniką Vilniuje. Anot jo, viskas nuo pirmosios iki paskutinės apžiūros vyko labai sklandžiai – personalas drąsinančiu bendravimu padėjo nugalėti baimes.

Kalbant apie operaciją, ji truko iki dešimties minučių, o vienintelis keistas pojūtis – prieš operaciją sukeliamas akies spaudimas. Lazerinės korekcijos metu pacientas nejaučia jokio skausmo. „Operacija, kurios bijojau visą savo gyvenimą, tiesiog atėjo ir praėjo, be jokio skausmo ir baimių“, – sako Justinas. Praėjus keturioms valandoms po operacijos, pailsėjęs vaikinas padėjo kaimynui rinkti sofą, jautėsi galįs vairuoti automobilį, ėjo į parduotuvę, naudojosi išmaniuoju telefonu. Po dviejų trijų pooperacinių dienų jis gyveno visavertį, tik daug ryškesnį gyvenimą.

„X FAKTORIAUS“ NUGALĖTOJA MILDA REKOMENDUOJA

Su akiniais televizijos projekto „X faktorius“ 2019 m. nugalėtoja Milda Martinkėnaitė nesiskyrė nuo 11–os metų. Paauglystėje priprato prie kontaktinių lęšių rutinos, nors ji ir kėlė nepatogumų – einant maudytis stengdavosi netrinti akių ir nuolat bijojo vandens patekimo. Dėl ilgainiui patiriamo diskomforto, akių paraudimo ir galimų pasekmių ateityje, mergina nusprendė pasidomėti lazerine regos korekcija.

„Kai sužinojau, kad mano nešiojami lęšiai gali smarkiai pakenkti regėjimui, nusprendžiau išsiaiškinti konkrečiai ir nueiti pas specialistus“, – teigia atlikėja. Po apžiūros nedvejodama priėmė sprendimą ir negali juo atsidžiaugti: „Atsikėlus ryte, viską matau, nereikia grabalioti akinių ar dėtis kontaktinių lęšių – gyvenimas pasikeitė. Rekomenduoju žengti pirmąjį žingsnį, nueiti į kliniką ir atsiduoti į specialistų rankas – jie tikrai išmano savo darbą.“

AR MAN GALIMA AKIŲ KOREKCIJA?

Paprasta sužinoti kaip 1-2-3. Užpildykite anketą ir gaukite gydytojo atsakymą net neišėję iš namų.

amzius

18 – 45

amžius

akiniai

-8 / +3

dioptrijos

Jei lazerinė korekcija nebus galima, regėjimą Jums gali sugrąžinti intraokulinė korekcija arba skaidraus lęšio operacija.

LINA IR ŽVAIGŽDĖS

Linos istorija yra išties išskirtinė. Prieš akių operaciją viena jos akis buvo toliaregė, o kita – trumparegė. Lina jautėsi lyg gyventų visiškame chaose – vaizdas vis sukdavosi į skirtingas puses, dažnai ji negalėdavo normaliai įžiūrėti ir atpažinti ją supančius, mums visiems įprastus objektus. Pavyzdžiui, žaidžiant biliardą tikroji kamuoliuko padėtis ant stalo jai buvo beveik nematoma, atrodydavo, kad jis visai kitoje stalo vietoje. O kaipgi akiniai? Deja, jie koreguodavo tik vieną akį ir problema išlikdavo.

Akių korekcijai lazeriu Lina ryžtis delsė gerus trejus metus, nes buvo prisiklausiusi įvairiausių mitų apie šią operaciją – tiesiog bijojo prarasti regėjimą, tuomet jai trūko patikimos informacijos. Regos korekcija klinikoje „LIREMA“ išsprendė visas šias problemas. Dabar mergina džiaugiasi, kad pagaliau gali matyti net smulkiausius objektus, jai nebereikia rytais ieškoti akinių ar jaudintis dėl saugaus kontaktinių lęšių įsidėjimo.

MATAU RYŠKIAU!

Jeronimas Milius – gerai žinomas Lietuvos muzikos atlikėjas ir aktorius, 2008 m. atstovavęs šaliai „Eurovizijos“ dainų konkurse. Jeronimui regos problemos atsirado dar vidurinėje mokykloje, tuomet jis jas tiesiog ignoravo nenešiodamas akinių. Atlikėjas apibūdina šį jausmą kaip ėjimą riboto matomumo kupolu, kuriame tik priėjęs visai arti gali pamatyti situaciją ar vietą. Pradėjęs koncertuoti Jeronimas pasirinko kontaktinius lęšius, nes tik su jais galėjo daugiau mažiau nevaržomai „kratyti galvą“ roko koncertuose, akiniai tiesiog nesilaikytų ant nosies. Alternatyva eiti į koncertą be kontaktinių lęšių ar akinių neatrodė patraukli, nes tokiu atveju atlikėjęs nebūtų matęs tikrųjų publikos reakcijų ir emocijų, o kurtis iliuzijų nesinorėjo.

Vis dėlto kontaktiniai lęšiai turėjo rimtų trūkumų – ėmė džiūti akys, įsidėjimas ryte ir išsiėmimas vakare ėmė varginti. Brangių lęšių, su kuriais galėtų ir miegoti, Jeronimas nenorėjo, nes jautė diskomfortą. Lęšių nešiojimas atlikėją privedė prie dar nemalonesnių pasekmių – kartą į akis pateko infekcija, nuo kurios akys tapo itin sausos ir ėmė rastis žaizdelės. Po tokios patirties, kaip pats sako, „atšoko fantazija tuos kontaktinius lęšius kada nors nešioti“. Tačiau po pusės metų teko prie jų atsargiai sugrįžti, nes tuomet tiesiog nebuvo kito pasirinkimo. Kol vieną dieną viskas pasikeitė.

BAIMĖ, NERIMAS IR TECHNOLOGIJOS

J. Milius pastebi, kad nieko tokio baisaus, kaip dar daugelis įsivaizduoja, regos korekcijos operacijoje tikrai nėra. Procedūra galbūt nėra iš pačių maloniausių, bet rezultatas to daugiau nei vertas. Jeronimas prisipažįsta, kad ir jam prieš operaciją akių chirurgijos klinikoje „LIREMA“ buvo neramu ir baisoka, juk kalba eina apie regą – tokį brangų žmogui dalyką. Nors nerimas ir baimės šiuo atveju žmogui yra normali reakcija, ji niekuo nepagrįsta – šiandien jau niekaip negalime argumentuotai kalbėti, kad akių korekcija lazeriu yra pavojinga ar rizikinga operacija, nes yra atvirkščiai – tai viena saugiausių ir dažniausiai atliekamų akių operacijų. Nesulyginama, kaip šios operacijos buvo atliekamos pačioje pradžioje ir kaip dabar. Technologijų pažanga leido sumažinti rizikas šimtais kartų. Visa tai rokeris žinojo dar prieš korekciją, todėl nerimas truko tik trumpą laiką prieš pat operaciją. „Aš operacijos metu jaučiausi saugus, pasitikėjau tuo, kas vyksta aplink“, – sako jis. 

REZULTATAS SU „VAU“ EFEKTU

Jeronimas negali atsidžiaugti tuo, kad dabar aplinkui gali ryškiai matyti net smulkiausias detales. Jis prisipažįsta, kad išėjus pirmą kartą į gatvę net paprasčiausias asfaltas atrodė įdomus iš naujo. Tai nepalyginama su regėjimu pro akinius ar kontaktinius lęšius. Mūsų herojus apėmusias emocijas išreiškia trumpai ir aiškiai – „Vau!“.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar akių korekcija lazeriu man galima?

„LIREMA“ akių chirurgijos klinikos siūlo išskirtinę galimybę nemokamai sužinoti, ar lazerinė regėjimo korekcija Jums galima, net neišėjus iš namų – užpildykite šią anketą apie savo regėjimą ir gydytojų įvertinimą el. paštu gausite per vieną darbo dieną. Jei lazerinė korekcija nebus galima, regėjimą Jums gali sugrąžinti intraokulinė korekcija arba skaidraus lęšio operacija.

Ar regėjimo korekcijos operaciją galima atlikti visiems, nešiojantiems akinius ir kontaktinius lęšius?

Regėjimo korekcijos operacija rekomenduojama ne kiekvienam tokios operacijos pageidaujančiam pacientui.

Specialistas operacijos nerekomenduoja, jei mato, kad laukiamo rezultato – gero matymo be akinių, pasiekti nepavyks. Operacija rekomenduojama tik tiems, kurių trumparegystė, toliaregystė ar astigmatizmas neviršija saugių operacijai ribų, ragena yra pakankamo storio, nėra jokių kitų akių ligų, žmogus neserga tam tikromis ligomis.

Jei lazerinė korekcija nebus galima, regėjimą Jums gali padėti susigrąžinti intraokulinė korekcija arba skaidraus lęšio operacija. Akių gydytojai patars, kuris būdas bus efektyvus Jūsų atveju.

Kuriuo metų laiku geriausia planuoti operaciją?

Metų laikas operacijos rezultatui įtakos neturi – operacija atliekama pacientui patogiu metu. Tačiau, jei planuojate aktyviai atostogauti, turėtumėte prisiminti, kad po operacijos kurį laiką akys bus jautresnės, teks saugotis dulkių, saulės spindulių, nesimaudyti atviruose vandens telkiniuose, baseinuose.

Kurį korekcijos būdą pasirinkti?

Lazerinės regėjimo korekcijos būdus geriausia aptarti konsultacijos metu ištyrus Jūsų akis ir turint bendrą regėjimo įvertinimą. Mūsų specialistai pateiks rekomendacijas, kuris iš korekcijos būdų Jums būtų optimalus.

Kodėl skiriasi kainos?

Regos korekcija lazeriu gali būti atliekama keliais skirtingais metodais, kurių atlikimo savikaina skiriasi, todėl skiriasi ir paslaugos kaina. Net ir atliekant tokiu pat metodu, skirtingose klinikose procedūrų kainos gali skirtis.

Lyderiaujantis tinklas LIREMA siekia teikti paslaugas prieinamomis kainomis, kad sudarytų galimybę kuo daugiau žmonių mėgautis regėjimo laisve be akinių ir kontaktinių lęšių.

Kaip pasiruošti operacijai?

Keletą dienų iki operacijos nenešioti kontaktinių lęšių (naudokitės akiniais), operacijos dieną nenaudoti akių kosmetikos (blakstienų tušo, vokų šešėlių). Kitą informaciją apie pasiruošimą operacijai galite rasti atmintinėje prieš regėjimo korekciją lazeriu.

Kaip vyksta operacija? Ar man skaudės?

Operacijos metu lazerio spinduliu paveikiama viršutinė ragenos dalis, todėl pasikeičia jos gaubtumas ir laužiamoji geba. Šviesos spinduliai, perėję akies optinę sistemą, pradeda kirstis tinklainėje, ir regėjimas pagerėja.

Korekcijos metu pacientas nejaučia jokių nemalonių pojūčių, jam taikoma vietinė nejautra – į akį sulašinama skausmą malšinančių lašų.

Regos korekcijos operacija trunka apie 15 min. Iš karto po operacijos pacientui suteikiama informacija, kaip elgtis pooperaciniu laikotarpiu, duodama lašų akims ir pacientas gali vykti namo.

Kaip prižiūrėti akis pooperaciniu laikotarpiu?

Po operacijos svarbu laikytis gydytojo nurodymų ir paskirtą dieną atvykti į pooperacinę apžiūrą. Kurį laiką akys bus jautresnės, teks saugotis dulkių, saulės spindulių – reikėtų nešioti saulės akinius. Labai svarbu netrinti akių ir saugoti akis nuo tiesioginio kontakto su ragena.

4 savaites, kol lašinami akių lašai, rekomenduojama:

 • nenaudoti akių kosmetikos.
 • neužsiiminėti kontaktiniu sportu (krepšiniu, kovos menais ir pan.).
 • neiti į pirtį, neplaukioti atviruose vandens telkiniuose, baseinuose.

Kada po operacijos būsiu darbingas?

Darbingumas po operacijos priklauso nuo darbo pobūdžio. Rekomenduojame 5 dienų nedarbingumą, kadangi būtent šis laikotarpis patikimai užtikrina ankstyvą priežiūrą po operacijos. Pageidaujantiems išduodame nedarbingumo pažymėjimus. 

Ar po operacijos pamiršiu akinius visam gyvenimui?

Regėjimo korekcijos operacijos efektas ilgalaikis ir pastovus. Ši operacija – tai ne regos grąžinimas, bet vienos korekcinės priemonės (akinių ar kontaktinių lęšių) pakeitimas kita (operacija).

Planuojama, kad po operacijos be akinių žmogus matys taip, kaip matė prieš ją su gerai parinktais akiniais ar kontaktiniais lęšiais. Svarbu paminėti, kad operacijos rezultatas labai priklauso ir nuo trumparegystės, toliaregystės ar astigmatizmo dydžio ir sudėtingumo. Taip pat turėtumėte žinoti, kad kiekvienam normaliai matančiam žmogui, nepriklausomai nuo to, ar akys operuotos ar ne, nuo 45–50 m. amžiaus reikia skaitymo akinių.

Kartais akių gydytojas nerekomenduoja operacijos lazeriu, kodėl?

Kompetentingai dėl regėjimo korekcijos operacijos konsultuotis galite tik tokias operacijas atliekančioje klinikoje. Specialistas operacijos nerekomenduos, jei procedūros metu bus peržengtos saugios operacijai ribos. Dažnu atveju tokiems pacientams tinka kiti chirurginiai regėjimo korekcijos metodai – intraokulinė korekcija, skaidraus lęšio operacija.

Ar po regos korekcijos galėsiu gimdyti natūraliai?

Regėjimo korekcijos operacija gimdymui nei gimdymas operuotoms akims įtakos neturi. Po operacijos rekomenduojama apie pusę metų neplanuoti nėštumo, nes pooperaciniu laikotarpiu naudojami hormoniniai ir antibiotikų akių lašai, kurie gali turėti įtakos vaisiaus vystymuisi. Kadangi operacija yra stresas organizmui, taip pat kaip ir nėštumas ar gimdymas, todėl rekomenduojama padaryti pertrauką.

Galime pasidžiaugti, kad turime daugybę pacienčių, kurios po korekcijos lazeriu pagimdė ir džiaugiasi puikiu matymu.

Gyvenu užsienyje, ar galiu operuotis Lietuvoje?

Akių chirurgijos klinikose „LIREMA“ operuojame daug pacientų, gyvenančių svetur, mums tai įprasta praktika. Dažniausiai kviečiame atvykti į Lietuvą 5–7 dienoms, kadangi būtent šis laikotarpis patikimai užtikrina pasiruošimą operacijai ir priežiūrą po jos. Žinotina, kad priešoperacinė apžiūra turi būti atlikta bent viena diena prieš operaciją. Kreipdamiesi į mus informuokite, kad gyvenate ne Lietuvoje, o mes pasistengsime kuo patogiau suplanuoti Jūsų vizitą.

Ar galios mano sveikatos draudimo formos, jei gyvenu užsienyje, o operaciją atliksiu Lietuvoje?

Lietuva yra Europos Sąjungos (ES) narė nuo 2004 m. gegužės 1 d. Bendrijoje įgyvendinama nuostata, kad ES pilietis gali rinktis bet kurioje šalyje narėje esančią gydymo įstaigą, todėl Jūsų sveikatos draudimas galios. Išduosime medicininį dokumentą apie atliktą procedūrą ir nedarbingumo laikotarpį.

Kiek kainuoja regėjimo korekcija?

Paslaugų kainas rasite paspaudę čia.

Ar galima už paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai?

Taip. Visas atsiskaitymo išsimokėtinai sąlygas rasite čia.

Ar rekomenduodamas Akių kliniką „Lirema“ draugui galiu sutaupyti?

Taip. Galite rekomenduoti „Liremą“ draugui. Šis pasirinktai lazerinei regos korekcijai gaus 20 € nuolaidą, o Jūs už kiekvieną patvirtintą asmens rekomendaciją galite kaupti nuo 15 iki 25 €. Rekomendacijos sumuojamos! Sukauptą sumą, pridedant papildomus 25 proc. sumos vertės, galėsite panaudoti pasirinktoms paslaugoms „Liremos“ klinikoje Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje. Taip pat galėsite sumą dovanoti trečiajam asmeniui arba, Jūsų pageidavimu, ji bus pervesta į asmeninę banko sąskaitą. Daugiau apie Rekomendavimo programą rasite čia: https://lirema.lt/rekomenduok/

Atnaujinta: 2023-04-13 08:17:01