kainos Kainos
gydytojai Gydytojai
Skambinti Skambinti
Registracija Registracija

Akių korekcija lazeriu

Laisvė matyti be akinių ar kontaktinių lęšių! Pasitikrinti, ar akių korekcija Jums galima, galite tiesiog internetu.

Sužinoti internetu

AKIŲ KOREKCIJA LAZERIU – KAS TAI?

Regėjimo korekcija eksimeriniu lazeriu yra efektyvus, patikimas ir vienas populiariausių trumparegystės, toliaregystės ir astigmatizmo gydymo metodų, leidžiantis visam laikui atsisakyti akinių bei kontaktinių lęšių.

Tai chirurginė operacija, kurios metu lazerio spinduliu paveikiama viršutinė ragenos dalis, todėl pasikeičia ragenos gaubtumas ir laužiamoji geba. Šviesos spinduliai, perėję akies optinę sistemą, pradeda fokusuotis tinklainėje ir regėjimas pagerėja. Taip akių korekcija saugiai ir greitai atstato regą.

PRIVALUMAI

 • regos korekcijos procedūra atliekama ambulatoriškai – tą pačią dieną pacientas išvyksta namo;
 • operacija yra tiksli – kompiuterinio lazerio naudojimas operacijos klaidų tikimybę sumažina iki minimumo;
 • operacija yra saugi;
 • pritaikius femtosekundinį lazerį ragenos lopelių formavimui, operacija yra dar tikslesnė ir saugesnė;
 • operacija yra greita – užtrunka tik iki 20 minučių;
 • operacija yra efektyvi ir patikima – mūsų klinikose akių korekcijos lazeriu atliekamos nuo 2005 m., operuoja tik geriausi savo srities specialistai, galimybe atsisakyti akinių jau pasinaudojo daugiau nei 100 tūkst. pacientų Lietuvoje ir Švedijoje;
 • infekcijų ir komplikacijų tikimybė – minimali;
 • rezultatai – jau po kelių dienų ar savaičių, priklausomai nuo pasirinkto korekcijos metodo;
 • akių lazerinės korekcijos efektas ilgalaikis – nebereikės nei akinių, nei kontaktinių lęšių.
Akių korekciją atlieka gydytoja Rasa Jankauskienė
Akių gydytoja atlieka operaciją

KAM GALIMA AKIŲ KOREKCIJA

Regėjimo korekciją galima atlikti žmonėms:

 • kurie yra 18 – 45 metų amžiaus;
 • kurių trumparegystė ar toliaregystė stabili bent vienus metus;
 • operacija galima tik kai regėjimo sutrikimas yra nuo -8 iki +3 dioptrijų ir kurių trumparegystė, toliaregystė ar astigmatizmas neviršija saugių operacijai ribų;
 • kurių ragena yra pakankamo storio;
 • kurių akyse nediagnozuota jokia kita regėjimui įtakos turinti liga.

ATLIKĖJA MONIQUE REKOMENDUOJA

Atlikėja Monique akinius nešiojo nuo 12 metų, o 15–os juos pakeitė lęšiais, kurie nuolat keldavo daug nepatogumo. Reikėjo nuolat su savimi turėti lęšių konteinerį, skystį, į keliones mergina kartu imdavo ir akinius bei jų dėklą. Ji patirdavo kasdienių nepatogumų – negalėdavo filmo metu tiesiog užmigti, reikėdavo nuolat galvoti žingsniu į priekį. Taip pat diskomfortą keldavo ir nuolatinės išlaidos. „Tiek daug metų ryte ir vakare daryti tą patį yra didelis įsipareigojimas, – teigia Monique, – ir kai gali nuo to išsivaduoti – būna tikrai gera“.

Monique, praėjus vos porai dienų po lazerinės regos korekcijos, pamiršo vargą su akiniais ir lęšiais. Nors, kaip pati atsiliepė, labai bijojo, tačiau nebuvo ko, nes operacija yra visiškai neskausminga ir trunka vos 15 min., o rezultatas pranoksta lūkesčius!

ATLIKĖJAS J.JARUTIS REKOMENDUOJA

Atlikėjas J. Jarutis akinius pradėjo nešioti nuo 6–erių metų, paauglystėje pakeitė juos lęšiais. Nors lęšiai ir suteikė daugiau laisvės, bet Justinas niekada nebuvo pavyzdingas jų nešiotojas – laiku neišsiimdavo, pamiršdavo jais pasirūpinti.

Prieš trejus metus vaikinas nusprendė pasidaryti regos korekcijos lazeriu operaciją, tačiau tada neišdrįso. Jis bijojo – arba labai skaudės, arba operacija nepavyks. Galiausiai Justinas susikaupė ir priėmė sprendimą atvykti į „Liremos“ kliniką Vilniuje. Anot jo, viskas nuo pirmosios iki paskutinės apžiūros vyko labai sklandžiai – personalas drąsinančiu bendravimu padėjo nugalėti baimes.

Kalbant apie operaciją, ji truko iki dešimties minučių, o vienintelis keistas pojūtis – prieš operaciją sukeliamas akies spaudimas. Lazerinės korekcijos metu pacientas nejaučia jokio skausmo. „Operacija, kurios bijojau visą savo gyvenimą tiesiog atėjo ir praėjo, be jokio skausmo ir baimių“, – sako Justinas. Praėjus keturioms valandoms po operacijos, pailsėjęs vaikinas padėjo kaimynui rinkti sofą, jautėsi galįs vairuoti automobilį, ėjo į parduotuvę, naudojosi išmaniuoju telefonu. Po dviejų trijų pooperacinių dienų jis gyveno visavertį, tik daug ryškesnį gyvenimą.

KOREKCIJOS BŪDAI

SMART REGĖJIMO KOREKCIJA BE PJŪVIO

Šiuo standartu operacija atliekama be pjūvio – eksimerinio lazerio spinduliu paveikiama viršutinė ragenos dalis, todėl pasikeičia ragenos gaubtumas ir laužiamoji geba, pagerėja regėjimas.

PREMIUM REGĖJIMO KOREKCIJA DVIEM LAZERIAIS

Atliekant operaciją šiuo standartu, femtosekundiniu lazeriu suformuojamas ir atkeliamas ragenos lopelis, ragenos gaubtumas keičiamas eksimeriniu lazeriu, lopelis užverčiamas. Pasirinkus šį būdą, pooperacinis gijimas yra greitesnis.

Kaip pasirinkti akių korekcijos lazeriu būdą?

Ištyręs Jūsų akis ir turėdamas bendrą regėjimo įvertinimą, optimalų lazerinės akių korekcijos būdą rekomenduos akių gydytojas, tačiau visuomet galėsite pasirinkti pageidaujamą. Tai vienas klausimų, kurį aptarsite per konsultaciją prieš regos korekcijos operaciją. Nors  skiriasi operacijos atlikimo technika, operacijos efektas regėjimui yra vienodas, tai – puikus matymas.

LAZERINĖS AKIŲ KOREKCIJOS KAINA

 KONSULTACIJA INTERNETU

Neišeinant iš namų
0 €
 • Specialistų atsakymas, ar regėjimo korekcija lazeriu Jums galima, neišėjus iš namų

KONSULTACIJA KLINIKOJE

Kaina perkant internetu
18 €
40 €
 • Konsultacija ir išsamus akių ištyrimas dėl regos korekcijos lazeriu
 • Perkant internetu – pigiau. Mokant klinikos kasoje, paslaugos kaina – 40 EUR

SMART REGOS KOREKCIJA

Be pjūvio
880 €
 • Abiejų akių regos korekcija
 • Be pjūvio, naujausi metodai
 • 2 metų pooperacinė garantija
 • ?

  *POOPERACINĖ GARANTIJA
  Siekdama užtikrinti saugumą ir maksimalų operacijos efektą, „LIREMA“ suteikia pooperacinę garantiją, kuria įsipareigoja atlikti pooperacinę priežiūrą ir/ar regėjimo korekcijos efekto sustiprinimo operaciją lazeriu 2 metų laikotarpyje nuo pirminės operacijos datos, jei tokia operacija būtų reikalinga.

PREMIUM REGOS KOREKCIJA

Dviem lazeriais
1280 €
 • Abiejų akių regos korekcija
 • Korekcija dviem lazeriais, naujausi metodai
 • Greitesnis pooperacinis gijimas
 • 2 metų pooperacinė garantija
 • ?

  *POOPERACINĖ GARANTIJA
  Siekdama užtikrinti saugumą ir maksimalų operacijos efektą, „LIREMA“ suteikia pooperacinę garantiją, kuria įsipareigoja atlikti pooperacinę priežiūrą ir/ar regėjimo korekcijos efekto sustiprinimo operaciją lazeriu 2 metų laikotarpyje nuo pirminės operacijos datos, jei tokia operacija būtų reikalinga.

LIREMOS GARANTIJA

Abiem regėjimo korekcijos būdais efektas pasiekiamas vienodas. Pasirinkus bet kurį iš regos korekcijos paslaugos standartų, LIREMA akių chirurgijos klinika dvejus metus nuo operacijos datos įsipareigoja nemokamai atlikti pooperacinę priežiūrą ir(ar) regėjimo korekcijos efekto sustiprinimo operaciją lazeriu, jei tokia operacija būtų reikalinga.

Galite atsiskaityti išsimokėtinai

Naudodamiesi „GF Medlizingas“ galite atsiskaityti už pasirinktą lazerinės regos korekcijos operaciją išsimokėtinai. Lentelėje nurodytos sumos dėl skirtingų pacientų gaunamų pajamų gali nežymiai skirtis. Daugiau informacijos rasite čia.

Operacija
Kaina
Suma per mėn.
9 mėn. / EUR 18 mėn. / EUR 36 mėn. / EUR
SMART 880 EUR 104,65 55,26 30,70
PREMIUM 1280 EUR 152,21 80,38 44,66

ATSILIEPIMAI APIE KLINIKĄ

Dalinamės mūsų pacientų atsiliepimais apie klinikos darbą. Siekdami laikytis skaidrumo standarto, naudojame „Trustpilot“ atsiliepimų sistemą, kuri užtikrina atsiliepimų skaidrumą, nes neturime jų redagavimo galimybės. Džiaugiamės kiekvienu nauju atsiliepimu, kviečiame palikti savo atsiliepimą ir Jus.

AR MAN GALIMA AKIŲ KOREKCIJA?

Paprasta sužinoti kaip 1-2-3. Užpildykite anketą ir gaukite gydytojo atsakymą net neišėję iš namų.

amzius

18 – 45

amžius

akiniai

-8 / +3

dioptrijos

Jei lazerinė korekcija nebus galima, regėjimą Jums gali sugrąžinti intraokulinė korekcija arba skaidraus lęšio operacija.

LAZERINĖ REGĖJIMO KOREKCIJA ATSIPERKA

Įrašykite kiek EUR per metus išleidžiate akiniams ir/ar kontaktiniams lęšiams:

Regėjimo korekcijos atsipirkimo laikas:

LINA IR ŽVAIGŽDĖS

Linos istorija yra iš ties išskirtinė. Prieš akių operaciją viena jos akis buvo toliaregė, o kita – trumparegė. Lina jautėsi lyg gyventų visiškame chaose – vaizdas vis sukdavosi į skirtingas puses, dažnai ji negalėdavo normaliai įžiūrėti ir atpažinti ją supančius, mums visiems įprastus objektus. Pavyzdžiui, žaidžiant biliardą tikroji kamuoliuko padėtis ant stalo jai buvo beveik nematoma, atrodydavo, kad jis visai kitoje stalo vietoje. O kaipgi akiniai? Deja, jie koreguodavo tik vieną akį ir problema išlikdavo.

Akių korekcijai lazeriu Lina ryžtis delsė gerus tris metus, nes buvo prisiklausiusi įvairiausių mitų apie šią operaciją – tiesiog bijojo prarasti regėjimą, tuomet jai trūko patikimos informacijos. Regos korekcija klinikoje „LIREMA“ išsprendė visas šias problemas. Dabar mergina džiaugiasi, kad pagaliau gali matyti net smulkiausius objektus, jai nebereikia rytais ieškoti akinių ar jaudintis dėl teisingo kontaktinių lęšių įsidėjimo.

MATAU RYŠKIAU!

Jeronimas Milius – gerai žinomas Lietuvos muzikos atlikėjas ir aktorius, 2008 m. atstovavęs šaliai „Eurovizijos“ dainų konkurse. Jeronimui regos problemos atsirado dar vidurinėje mokykloje, tuomet jis jas tiesiog ignoravo nenešiodamas akinių. Atlikėjas apibūdina šį jausmą kaip ėjimą riboto matomumo kupolu, kuriame tik priėjęs visai arti gali pamatyti situaciją ar vietą. Pradėjęs koncertuoti Jeronimas pasirinko kontaktinius lęšius, nes tik su jais galėjo daugiau mažiau nevaržomai „kratyti galvą“ roko koncertuose, akiniai tiesiog nesilaikytų ant nosies. Alternatyva eiti į koncertą be kontaktinių lęšių ar akinių neatrodė patraukli, nes tokiu atveju atlikėjęs nebūtų matęs tikrųjų publikos reakcijų ir emocijų, o kurtis iliuzijų nesinorėjo.

Vis tik, kontaktiniai lęšiai turėjo rimtų trūkumų – ėmė džiūti akys, įsidėjimas ryte ir išsiėmimas vakare ėmė varginti. Brangių lęšių, su kuriais galėtų ir miegoti, Jeronimas nenorėjo, nes jautė diskomfortą. Lęšių nešiojimas atlikėją privedė prie dar nemalonesnių pasekmių – kartą į akis pateko infekcija, nuo kurios akys tapo itin sausos ir ėmė rastis žaizdelės. Po tokios patirties, kaip pats sako, „atšoko fantazija tuos kontaktinius lęšius kada nors nešioti“. Tačiau po pusės metų teko prie jų atsargiai sugrįžti, nes tuomet tiesiog nebuvo kito pasirinkimo. Kol vieną dieną viskas pasikeitė.

BAIMĖ, NERIMAS IR TECHNOLOGIJOS

J. Milius pastebi, kad nieko tokio baisaus kaip dar daugelis įsivaizduoja regos korekcijos operacijoje tikrai nėra. Procedūra galbūt nėra iš pačių maloniausių, bet rezultatas to daugiau nei vertas. Jeronimas prisipažįsta, kad ir jam prieš operaciją akių chirurgijos klinikoje „LIREMA“ buvo neramu ir baisoka, juk kalba eina apie regą – tokį brangų žmogui dalyką. Nors nerimas ir baimės šiuo atveju žmogui yra normali reakcija, ji niekuo nepagrįsta – šiandien jau niekaip negalime argumentuotai kalbėti, kad akių korekcija lazeriu yra pavojinga ar rizikinga operacija, nes yra atvirkščiai – tai viena saugiausių ir dažniausiai atliekamų akių operacijų. Nesulyginama kaip šios operacijos buvo atliekamos pačioje pradžioje ir kaip dabar. Technologijų pažanga leido sumažinti rizikas šimtais kartų. Visa tai rokeris žinojo dar prieš korekciją, todėl nerimas truko tik trumpą laiką prieš pat operaciją. „Aš operacijos metu jaučiausi saugus, pasitikėjau tuo kas vyksta aplink“ ,- sako jis. 

REZULTATAS SU „VAU“ EFEKTU

Jeronimas negali atsidžiaugti tuo, kad dabar aplinkui gali ryškiai matyti net smulkiausias detales. Jis prisipažįsta, kad išėjus pirmą kartą į gatvę net paprasčiausias asfaltas atrodė įdomus iš naujo. Tai nepalyginama su regėjimu pro akinius ar kontaktinius lęšius. Mūsų herojus apėmusias emocijas išreiškia trumpai ir aiškiai – „Vau!“.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar akių korekcija lazeriu man galima?

„LIREMA“ akių chirurgijos klinikos siūlo išskirtinę galimybę nemokamai sužinoti ar lazerinė regėjimo korekcija Jums galima net neišėjus iš namų – užpildykite šią anketą apie savo regėjimą ir gydytojų įvertinimą el.paštu gausite per dvi darbo dienas. Jei lazerinė korekcija nebus galima, regėjimą Jums gali sugrąžinti intraokulinė korekcija arba skaidraus lęšio operacija.

Ar regėjimo korekcijos operaciją galima atlikti visiems, nešiojantiems akinius ir kontaktinius lęšius?

Ne. Regėjimo korekcijos operacija rekomenduojama ne kiekvienam tokios operacijos pageidaujančiam pacientui.

Specialistas operacijos nerekomenduoja, jei mato, kad laukiamo rezultato – gero matymo be akinių, pasiekti nepavyks. Operacija rekomenduojama tik tiems, kurių trumparegystė, toliaregystė ar astigmatizmas neviršija saugių operacijai ribų, ragena yra pakankamo storio, nėra jokių kitų akių ligų, žmogus neserga tam tikromis ligomis.

Jei lazerinė korekcija nebus galima, regėjimą Jums gali padėti susigrąžinti intraokulinė korekcija arba skaidraus lęšio operacija. Akių gydytojai patars kuris būdas bus efektyvus Jūsų atveju.

Kuriuo metų laiku geriausia planuoti operaciją?

Metų laikas operacijos sėkmei įtakos neturi – operacija atliekama pacientui patogiu metu. Tačiau, jei planuojate aktyviai atostogauti, turėtumėte prisiminti, kad po operacijos kurį laiką akys bus jautresnės, teks saugotis dulkių, saulės spindulių, nesimaudyti atviruose vandens telkiniuose, baseinuose.

Kaip pasiruošti operacijai?

Keletą dienų iki operacijos nenešioti kontaktinių lęšių (naudokitės akiniais), operacijos dieną nenaudoti akių kosmetikos (blakstienų tušo, vokų šešėlių). Kitą informaciją apie pasiruošimą operacijai galite rasti atmintinėje prieš regėjimo korekciją lazeriu.

Kurį korekcijos būdą pasirinkti?

Lazerinės regėjimo korekcijos būdus geriausia aptarti konsultacijos metu ištyrus Jūsų akis ir turint bendrą regėjimo įvertinimą. Mūsų specialistai pateiks rekomendacijas kuris iš korekcijos būdų Jums būtų optimalus, tačiau visuomet turėsite pasirinkimo laisvę.

Kaip vyksta operacija? Ar man skaudės?

Operacijos metu lazerio spinduliu paveikiama viršutinė ragenos dalis, todėl pasikeičia jos gaubtumas ir laužiamoji geba. Šviesos spinduliai, perėję akies optinę sistemą, pradeda kirstis tinklainėje, ir regėjimas pagerėja.

Korekcijos metu pacientas nejaučia jokių nemalonių pojūčių, jam taikoma vietinė nejautra – sulašinami akį nuskausminantys lašai.

Regos korekcijos operacija trunka apie 20 min. Iš karto po operacijos pacientui suteikiama informacija kaip elgtis pooperaciniu laikotarpiu, duodami lašai akims ir pacientas gali vykti namo.

Kaip prižiūrėti akis pooperaciniu laikotarpiu?

Po operacijos svarbu laikytis gydytojo nurodymų ir paskirtą dieną atvykti pooperacinei apžiūrai. Kurį laiką akys bus jautresnės, teks saugotis dulkių, saulės spindulių – reikėtų nešioti saulės akinius. Labai svarbu netrinti akių ir saugoti akis nuo tiesioginio kontakto su ragena.

 • 2 savaites po operacijos negalima naudoti akių kosmetikos, reikia lašinti vaistus.
 • 4 savaites nereiktų užsiiminėti kontaktiniu sportu (krepšiniu, kovos menais ir pan.).  
 • 8 savaites neiti į pirtį, neplaukioti atviruose vandens telkiniuose, baseinuose.

Kada po operacijos būsiu darbingas?

Darbingumas po operacijos priklauso nuo darbo pobūdžio. Rekomenduojame 5 dienų nedarbingumą, kadangi būtent šis laikotarpis patikimai užtikrina ankstyvą priežiūrą po operacijos. Pageidaujantiems išduodame nedarbingumo pažymėjimus. Dažniausiai operuojame ketvirtadieniais-penktadieniais.

Ar po operacijos pamiršiu akinius visam gyvenimui?

Regėjimo korekcijos operacijos efektas ilgalaikis ir pastovus. Tačiau medicinos galimybės – ne beribės. Ši operacija – tai ne regos grąžinimas, bet vienos korekcinės priemonės (akinių ar kontaktinių lęšių) pakeitimas kita (operacija).

Planuojama, kad po operacijos be akinių žmogus matys taip, kaip matė prieš ją su gerai parinktais akiniais ar kontaktiniais lęšiais. Svarbu paminėti, kad operacijos rezultatas labai priklauso ir nuo trumparegystės, toliaregystės ar astigmatizmo dydžio ir sudėtingumo. Taip pat turėtumėte žinoti, kad kiekvienam normaliai matančiam žmogui, nepriklausomai nuo to ar akys operuotos ar ne, nuo 45-50 m. amžiaus reikia akinių skaitymui.

Kartais akių gydytojas nerekomenduoja operacijos lazeriu, kodėl?

Kompetetingai dėl regėjimo korekcijos operacijos konsultuotis galite tik tokias operacijas atliekančioje klinikoje. Specialistas operacijos nerekomenduos, jei procedūros metu bus peržengtos saugios operacijai ribos. Dažnu atveju tokiems pacientams tinka kiti chirurginiai regėjimo korekcijos metodai – intraokulinė korekcija, skaidraus lęšio operacija.

Ar po regos korekcijos galėsiu gimdyti natūraliai?

Taip. Regėjimo korekcijos operacija gimdymui, nei gimdymas operuotoms akims, įtakos neturi. Po operacijos rekomenduojama apie pusę metų neplanuoti nėštumo, nes pooperaciniu laikotarpiu naudojami hormoniniai ir antibiotikų akių lašai, kurie gali turėti įtakos vaisiaus vystymuisi. Kadangi operacija yra stresas organizmui, taip pat kaip ir nėštumas ar gimdymas, todėl tarp tokių būklių rekomenduojama padaryti pertrauką.

Galime pasidžiaugti, kad turime daugybę pacienčių, kurios po korekcijos lazeriu pagimdė ir džiaugiasi puikiu matymu.

Gyvenu užsienyje, ar galiu operuotis Lietuvoje?

Akių chirurgijos klinikose „LIREMA“ operuojame daug pacientų gyvenančių svetur, mums tai įprasta praktika. Dažniausiai kviečiame atvykti į Lietuvą 5-7 dienoms, kadangi būtent šis laikotarpis patikimai užtikrina pasiruošimą operacijai ir priežiūrą po jos. Žinotina, kad priešoperacinė apžiūra turi būti atlikta bent dieną prieš operaciją. Kreipdamiesi į mus informuokite, kad gyvenate kitur, išsakykite savo pageidavimus.

Ar galios mano sveikatos draudimos formos, jei gyvenu užsienyje, o operaciją atliksiu Lietuvoje?

Taip. Lietuva yra Europos Sąjungos (ES) narė nuo 2004 m. gegužės 1 d. Bendrijoje įgyvendinama nuostata, kad ES pilietis gali rinktis bet kurioje šalyje-narėje esančią gydymo įstaigą, todėl Jūsų sveikatos draudimas galios. Išduosime medicininį dokumentą apie atliktą procedūrą ir nedarbingumo laikotarpį.

Kiek kainuoja regėjimo korekcija?

Paslaugų kainas rasite paspaudę čia.

Ar galima už paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai?

Taip. Visas atsiskaitymo išsimokėtinai sąlygas rasite čia.

Ar rekomenduodamas Akių kliniką „Lirema“ draugui galiu sutaupyti?

Taip. Galite rekomenduoti „Liremą“ draugui. Šis pasirinktai lazerinei regos korekcijai gaus 20 € nuolaidą, o Jūs už kiekvieną patvirtintą asmens rekomendaciją galite kaupti nuo 15 iki 25 €. Rekomendacijos sumuojamos! Sukauptą sumą, pridedant papildomus 25 proc. sumos vertės, galėsite panaudoti pasirinktoms paslaugoms „Liremos“ klinikoje Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje. Taip pat galėsite sumą dovanoti trečiajam asmeniui arba, Jūsų pageidavimu, ji bus pervesta į asmeninę banko sąskaitą. Daugiau apie Rekomendavimo programą rasite čia: https://lirema.lt/rekomenduok/

Atnaujinta: 2019-07-05 12:48:32