kainos Kainos
gydytojai Gydytojai
Skambinti Skambinti
Registracija Registracija

quoteSvajonė gyventi be akinių išsipildė – jaučiuosi puikiai!  quote

Emilija, Mokytoja

quoteIr kodėl akių korekcijos nepasidariau anksčiau? Tikrai rekomenduoju.  quote

Martynas, Projektų vadovas, mėgstantis žaisti krepšinį

SAUGI REGĖJIMO KOREKCIJA LAZERIU

Regėjimo korekcija eksimeriniu lazeriu šiuo metu yra vienas populiariausių trumparegystės, toliaregystės ir astigmatizmo korekcijos metodų.

Lazerinė akių korekcija – lazerio spinduliu paveikiama viršutinė ragenos dalis, todėl pasikeičia ragenos gaubtumas ir laužiamoji geba. Šviesos spinduliai, perėję akies optinę sistemą, pradeda fokusuotis tinklainėje ir regėjimas pagerėja. Procedūra atliekama ambulatoriškai, trunka iki 20 minučių.

Korekciją eksimeriniu lazeriu galima taikyti žmonėms, kurių trumparegystė ar toliaregystė stabili bent vienerius metus ir akyje nediagnozuota jokia kita regėjimui įtakos turinti liga. Priklausomai nuo pasirinkto korekcijos metodo, matymas pasiekia optimalų lygį per keletą dienų arba keletą savaičių.

AR REGĖJIMO KOREKCIJA MAN GALIMA?

Paprasta sužinoti kaip 1-2-3. Užpildykite anketą ir gaukite gydytojo atsakymą net neišėję iš namų.

18 – 45

amžius

-8 / +3

dioptrijos

GYDYMO BŪDAI

BE PJŪVIO

Šiuo metodu operacija atliekama be pjūvio – eksimerinio lazerio spinduliu paveikiama viršutinė ragenos dalis dėl ko pasikeičia ragenos gaubtumas ir laužiamoji geba, pagerėja regėjimas.

 • Regėjimo korekcija be pjūvio.

DVIEM LAZERIAIS

Šiuo metodu atliekant operaciją suformuojamas ragenos lopelis femtosekundiniu lazeriu, atkeliamas, ragenos gaubtumas keičiamas eksimeriniu lazeriu, lopelis užverčiamas.

 • Greitesnis pooperacinis gijimas.

LAZERINĖS AKIŲ KOREKCIJOS KAINA

 KONSULTACIJA INTERNETU

Neišeinant iš namų
0 €
 • Specialistų atsakymas ar regėjimo korekcija lazeriu Jums galima neišėjus iš namų

KONSULTACIJA KLINIKOJE

Kaina perkant internetu
18 €
30 €
 • Konsultacija ir pilnas akių ištyrimas dėl regos korekcijos lazeriu
 • Perkant internetu pigiau. Mokant klinikos kasoje paslaugos kaina 30 eur

SMART REGOS KOREKCIJA

Be pjūvio
780 €

Lizingo skaičiuoklė

 • Abiejų akių regos korekcija
 • Be pjūvio, naujausi metodai

PREMIUM REGOS KOREKCIJA

Naujausi metodai
880 €

Lizingo skaičiuoklė

 • Abiejų akių regos korekcija
 • Be pjūvio, naujausi metodai
 • 2 metų pooperacinė garantija
 • ?

  *POOPERACINĖ GARANTIJA
  Siekdama užtikrinti saugumą ir maksimalų operacijos efektą, LIREMA siūlo pooperacinę garantiją, kuria įsipareigoja atlikti pooperacinę priežiūrą ir/ar regėjimo korekcijos efekto sustiprinimo operaciją lazeriu 2 metų laikotarpyje nuo pirminės operacijos datos, jei tokia operacija būtų reikalinga.

LIREMOS GARANTIJA

Abiem regėjimo korekcijos standartais efektas pasiekiamas vienodas. Pasirinkus PREMIUM regos korekciją, akių chirurgijos klinika LIREMA įsipareigoja nemokamai atlikti pooperacinę priežiūrą ir/ar regėjimo korekcijos efekto sustiprinimo operaciją lazeriu 2 metų laikotarpyje nuo pirminės operacijos datos, jei tokia operacija būtų reikalinga.

LAZERINĖ REGĖJIMO KOREKCIJA ATSIPERKA

Įrašykite kiek EUR per metus išleidžiate akiniams ir/ar kontaktiniams lęšiams:

Regėjimo korekcijos atsipirkimo laikas:

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar akių korekcija lazeriu man galima?

LIREMA akių klinika siūlo išskirtinę galimybę nemokamai sužinoti ar lazerinė regėjimo korekcija Jums galima net neišėjus iš namų – užpildykite šią anketą apie savo regėjimą ir  gydytojų įvertinimą el.paštu gausite per dvi darbo dienas.

Ar regėjimo korekcijos operaciją galima atlikti visiems, nešiojantiems akinius ir kontaktinius lęšius?

Ne. Regėjimo korekcijos operacija rekomenduojama ne kiekvienam tokios operacijos pageidaujančiam pacientui.

Specialistas operacijos nerekomenduoja, jei mato, kad laukiamo rezultato – gero matymo be akinių, pasiekti nepavyks. Operacija rekomenduojama tik tiems, kurių trumparegystė, toliaregystė ar astigmatizmas neviršija saugių operacijai ribų, ragena yra pakankamo storio, nėra jokių kitų akių ligų, žmogus neserga tam tikromis ligomis.

Kuriuo metų laiku geriausia planuoti operaciją?

Metų laikas operacijos sėkmei įtakos neturi – operacija atliekama pacientui patogiu metu. Tačiau, jei planuojate aktyviai atostogauti, turėtumėte prisiminti, kad po operacijos kurį laiką akys bus jautresnės, teks saugotis dulkių, saulės spindulių, nesimaudyti atviruose vandens telkiniuose, baseinuose.

Kaip pasiruošti operacijai?

Keletą dienų iki operacijos nenešioti kontaktinių lęšių (naudokitės akiniais), operacijos dieną nenaudoti akių kosmetikos (blakstienų tušo, vokų šešėlių).

Kurį korekcijos būdą pasirinkti?

Lazerinės regėjimo korekcijos būdus geriausia aptarti konsultacijos metu ištyrus Jūsų akis ir turint bendrą regėjimo įvertinimą.

Kaip vyksta operacija? Ar man skaudės?

Operacijos metu lazerio spinduliu paveikiama viršutinė ragenos dalis, todėl pasikeičia jos gaubtumas ir laužiamoji geba. Šviesos spinduliai, perėję akies optinę sistemą, pradeda kirstis tinklainėje, ir regėjimas pagerėja.

Korekcijos metu pacientas nejaučia jokių nemalonių pojūčių, jam taikoma vietinė nejautra – sulašinami akį nuskausminantys lašai.

Regos korekcijos operacija trunka apie 20 min. Iš karto po operacijos pacientui suteikiama informacija kaip elgtis pooperaciniu laikotarpiu, duodami lašai akims ir pacientas gali vykti namo.

Kaip prižiūrėti akis pooperaciniu laikotarpiu?

Po operacijos svarbu laikytis gydytojo nurodymų ir paskirtą dieną atvykti pooperacinei apžiūrai. Kurį laiką akys bus jautresnės, teks saugotis dulkių, saulės spindulių – reikėtų nešioti saulės akinius. Labai svarbu netrinti akių ir saugoti akis nuo tiesioginio kontakto su ragena.

 • 2 savaites po operacijos negalima naudoti akių kosmetikos, reikia lašinti vaistus.
 • 4 savaites nereiktų užsiiminėti kontaktiniu sportu (krepšiniu, kovos menais ir pan.).  
 • 8 savaites neiti į pirtį, neplaukioti atviruose vandens telkiniuose, baseinuose.

Kada po operacijos būsiu darbingas?

Darbingumas po operacijos priklauso nuo darbo pobūdžio. Rekomenduojame 5 dienų nedarbingumą, kadangi būtent šis laikotarpis patikimai užtikrina ankstyvą priežiūrą po operacijos. Pageidaujantiems išduodame nedarbingumo pažymėjimus. Dažniausiai operuojame ketvirtadieniais-penktadieniais.

Ar po operacijos pamiršiu akinius visam gyvenimui?

Regėjimo korekcijos operacijos efektas ilgalaikis ir pastovus. Tačiau medicinos galimybės – ne beribės. Ši operacija – tai ne regos grąžinimas, bet vienos korekcinės priemonės (akinių ar kontaktinių lęšių) pakeitimas kita (operacija).

Planuojama, kad po operacijos be akinių žmogus matys taip, kaip matė prieš ją su gerai parinktais akiniais ar kontaktiniais lęšiais. Svarbu paminėti, kad operacijos rezultatas labai priklauso ir nuo trumparegystės, toliaregystės ar astigmatizmo dydžio ir sudėtingumo. Taip pat turėtumėte žinoti, kad kiekvienam normaliai matančiam žmogui, nepriklausomai nuo to ar akys operuotos ar ne, nuo 45-50 m. amžiaus reikia akinių skaitymui.

Kartais akių gydytojas nerekomenduoja operacijos lazeriu, kodėl?

Kompetetingai dėl regėjimo korekcijos operacijos konsultuotis galite tik tokias operacijas atliekančioje klinikoje. Specialistas operacijos nerekomenduos, jei procedūros metu bus peržengtos saugios operacijai ribos. Dažnu atveju tokiems pacientams tinka kiti chirurginiai regėjimo korekcijos metodai – intraokulinė korekcija, skaidraus lęšio operacija.

Ar po regos korekcijos galėsiu gimdyti natūraliai?

Taip. Regėjimo korekcijos operacija gimdymui, nei gimdymas operuotoms akims, įtakos neturi. Po operacijos rekomenduojama apie pusę metų neplanuoti nėštumo, nes pooperaciniu laikotarpiu naudojami hormoniniai ir antibiotikų akių lašai, kurie gali turėti įtakos vaisiaus vystymuisi. Kadangi operacija yra stresas organizmui, taip pat kaip ir nėštumas ar gimdymas, todėl tarp tokių būklių rekomenduojama padaryti pertrauką.

Galime pasidžiaugti, kad turime daugybę pacienčių, kurios po korekcijos lazeriu pagimdė ir džiaugiasi puikiu matymu.

Gyvenu užsienyje, ar galiu operuotis Lietuvoje?

Akių klinikoje Lirema operuojame daug pacientų gyvenančių svetur, tai įprasta praktika. Dažniausiai kviečiame atvykti į Lietuvą 5-7 dienoms, kadangi būtent šis laikotarpis patikimai užtikrina pasiruošimą operacijai ir priežiūrą po jos. Žinotina, kad priešoperacinė apžiūra turi būti atlikta bent dieną prieš operaciją. Kreipdamiesi į mus informuokite, kad gyvenate kitur, išsakykite savo pageidavimus.

Ar galios mano sveikatos draudimos formos, jei gyvenu užsienyje, o operaciją atliksiu Lietuvoje?

Lietuva ES narė nuo 2004 m. gegužės 1 dienos. ES bendrijoje įgyvendinama nuostata, kad ES pilietis gali rinktis bet kurioje šalyje-narėje esančią gydymo įstaigą, todėl Jūsų sveikatos draudimas galios. Išduosime medicininį dokumentą apie atliktą procedūrą, nedarbingumo laikotarpį.

Kiek kainuoja regėjimo korekcija?

Paslaugų kainas rasite paspaudę čia.

Ar galima už paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai?

Taip. Visas atsiskaitymo išsimokėtinai sąlygas rasite čia.

AR REGĖJIMO KOREKCIJA MAN GALIMA?

Paprasta sužinoti kaip 1-2-3. Užpildykite anketą ir gaukite gydytojo atsakymą net neišėję iš namų.

18 – 45

amžius

-8 / +3

dioptrijos