kainos Kainos
gydytojai Gydytojai
Skambinti Skambinti
Registracija Registracija
Akių korekcija lazeriu

Susigrąžink laisvę nuo akinių ir kontaktinių lęšių, jie jau praeitis. Pasitikrink ar turi galimybę atgauti tikro gyvenimo kokybę, matyti pasaulį visomis jo spalvomis, gyventi aktyviai ir nevaržomai.

Pasitikrink nemokamai

quoteSvajonė gyventi be akinių išsipildė – jaučiuosi puikiai!  quote

Emilija, Mokytoja

quoteIr kodėl akių korekcijos nepasidariau anksčiau? Tikrai rekomenduoju.  quote

Martynas, Projektų vadovas, mėgstantis žaisti krepšinį

REGOS KOREKCIJA – KAS TAI

Regėjimo korekcija eksimeriniu lazeriu yra efektyvus, patikimas ir vienas populiariausių trumparegystės, toliaregystės ir astigmatizmo gydymo metodų, leidžiantis visam laikui atsisakyti akinių bei kontaktinių lęšių.

Tai chirurginė operacija, kurios metu lazerio spinduliu paveikiama viršutinė ragenos dalis, todėl pasikeičia ragenos gaubtumas ir laužiamoji geba. Šviesos spinduliai, perėję akies optinę sistemą, pradeda fokusuotis tinklainėje ir regėjimas pagerėja. Akių korekcija saugiai ir greitai atstatys Jūsų regą.

PRIVALUMAI

 • regos korekcijos procedūra atliekama ambulatoriškai;
 • operacija nesukelia jokių arba beveik jokių nemalonių pojūčių;
 • operacija yra tiksli – kompiuterinio lazerio naudojimas operacijos klaidų tikimybę sumažina iki minimumo;
 • operacija yra saugi;
 • pritaikius femtosekundinį lazerį ragenos lopelių formavimui, operacija tapo dar tikslesnė ir saugesnė;
 • operacija yra greita – trunka tik iki 20 minučių;
 • operacija yra efektyvi ir patikima – mūsų klinikoje akių korekcijas lazeriu atlieka tik geriausi savo srities specialistai;
 • infekcijų ir komplikacijų tikimybės sumažintos iki statistinio minimumo.
 • rezultatais galėsite džiaugtis jau po keletos dienų ar savaičių, priklausomai nuo pasirinkto korekcijos metodo;
 • akių lazerinės korekcijos efektas ilgalaikis – galėsite nebenešioti akinių bei kontaktinių lęšių.
Akių korekciją atlieka gydytoja Rasa Jankauskienė
Akių gydytoja atlieka operaciją

KAM GALIMA REGOS KOREKCIJA

Regėjimo korekcijos galimybėmis gali pasinaudoti ne visi norintys, o tik tie, kurie:

 • yra nuo 18 iki 45 metų amžiaus;
 • kurių trumparegystė, toliaregystė ar astigmatizmas neviršija saugių operacijai ribų;
 • kurių trumparegystė ar toliaregystė stabili bent vienerius metus;
 • operacija galima tik kai regėjimo sutrikimas yra nuo -8 iki +3 dioptrijų;
 • kurių ragena yra pakankamo storio;
 • kurių akyje nediagnozuota jokia kita regėjimui įtakos turinti liga.

Klientai mūsų paslaugų kokybę vertina puikiai

LINA IR ŽVAIGŽDĖS

Linos istorija yra iš ties išskirtinė. Prieš akių operaciją viena jos akis buvo toliaregė, o kita – trumparegė. Lina jautėsi lyg gyventų visiškame chaose – vaizdas vis sukdavosi į skirtingas puses, dažnai ji negalėdavo normaliai įžiūrėti ir atpažinti ją supančius, mums visiems įprastus objektus. Pavyzdžiui, žaidžiant biliardą tikroji kamuoliuko padėtis ant stalo jai buvo beveik nematoma, atrodydavo, kad jis visai kitoje stalo vietoje. O kaipgi akiniai? Deja, jie koreguodavo tik vieną akį ir problema išlikdavo.

Akių korekcijai lazeriu Lina nesiryžo gerus tris metus, nes buvo prisiklausiusi įvairiausių mitų apie šią operaciją – labai bijojo prarasti regėjimą, tuomet jai tiesiog trūko patikimos informacijos. Regos korekcija klinikoje LIREMA išsprendė visas šias problemas. Dabar mergina džiaugiasi, kad pagaliau gali matyti net smulkiausius objektus, jai nebereikia rytais ieškoti akinių ar jaudintis dėl teisingo kontaktinių lęšių įsidėjimo.

MATAU RYŠKIAU!

Jeronimas Milius – gerai žinomas Lietuvos muzikos atlikėjas ir aktorius, 2008 m. atstovavęs šaliai „Eurovizijos“ dainų konkurse. Jeronimui regos problemos atsirado dar vidurinėje mokykloje, tuomet jis jas tiesiog ignoravo nenešiodamas akinių. Atlikėjas apibūdina šį jausmą kaip ėjimą riboto matomumo kupolu, kuriame tik priėjęs visai arti gali pamatyti situaciją ar vietą. Pradėjęs koncertuoti Jeronimas pasirinko kontaktinius lęšius, nes tik su jais galėjo daugiau mažiau nevaržomai „kratyti galvą“ roko koncertuose, akiniai tiesiog nesilaikytų ant nosies. Alternatyva eiti į koncertą be kontaktinių lęšių ar akinių neatrodė patraukli, nes tokiu atveju atlikėjęs nebūtų matęs tikrųjų publikos reakcijų ir emocijų, o kurtis iliuzijų nesinorėjo.

Vis tik, kontaktiniai lęšiai turėjo rimtų trūkumų – ėmė džiūti akys, įsidėjimas ryte ir išsiėmimas vakare ėmė varginti. Brangių lęšių, su kuriais galėtų ir miegoti, Jeronimas nenorėjo, nes jautė diskomfortą. Lęšių nešiojimas atlikėją privedė prie dar nemalonesnių pasekmių – kartą į akis pateko infekcija, nuo kurios akys tapo itin sausos ir ėmė rastis žaizdelės. Po tokios patirties, kaip pats sako, „atšoko fantazija tuos kontaktinius lęšius kada nors nešioti“. Tačiau po pusės metų teko prie jų atsargiai sugrįžti, nes tuomet tiesiog nebuvo kito pasirinkimo. Kol vieną dieną viskas pasikeitė.

BAIMĖ, NERIMAS IR TECHNOLOGIJOS

J. Milius pastebi, kad nieko tokio baisaus kaip dar daugelis įsivaizduoja regos korekcijos operacijoje tikrai nėra. Procedūra galbūt nėra iš pačių maloniausių, bet rezultatas to daugiau nei vertas. Jeronimas prisipažįsta, kad ir jam prieš operaciją akių chirurgijos klinikoje „LIREMA“ buvo neramu ir baisoka, juk kalba eina apie regą – tokį brangų žmogui dalyką. Nors nerimas ir baimės šiuo atveju žmogui yra normali reakcija, ji niekuo nepagrįsta – šiandien jau niekaip negalime argumentuotai kalbėti, kad akių korekcija lazeriu yra pavojinga ar rizikinga operacija, nes yra atvirkščiai – tai viena saugiausių ir dažniausiai atliekamų akių operacijų. Nesulyginama kaip šios operacijos buvo atliekamos pačioje pradžioje ir kaip dabar. Technologijų pažanga leido sumažinti rizikas šimtais kartų. Visa tai rokeris žinojo dar prieš korekciją, todėl nerimas truko tik trumpą laiką prieš pat operaciją. „Aš operacijos metu jaučiausi saugus, pasitikėjau tuo kas vyksta aplink“ ,- sako jis. 

REZULTATAS SU „VAU“ EFEKTU

Jeronimas negali atsidžiaugti tuo, kad dabar aplinkui gali ryškiai matyti net smulkiausias detales. Jis prisipažįsta, kad išėjus pirmą kartą į gatvę net paprasčiausias asfaltas atrodė įdomus iš naujo. Tai nepalyginama su regėjimu pro akinius ar kontaktinius lęšius. Mūsų herojus apėmusias emocijas išreiškia trumpai ir aiškiai – „Vau!“.

AR REGĖJIMO KOREKCIJA MAN GALIMA?

Paprasta sužinoti kaip 1-2-3. Užpildykite anketą ir gaukite gydytojo atsakymą net neišėję iš namų.

18 – 45

amžius

-8 / +3

dioptrijos

Jei lazerinė korekcija nebus galima, regėjimą Jums gali sugrąžinti intraokulinė korekcija arba skaidraus lęšio operacija.

LAZERINĖS REGOS KOREKCIJOS ŽINGSNIAI

Pirmas regos korekcijos žingsnis - ragenos lopelių suformavimas
1

RAGENOS LOPELIO FORMAVIMAS

Pirmas regos korekcijos lazeriu žingsnis – ragenos lopelio formavimas. Akių gydytojas – mikrochirurgas naudodamas mikrokeratomą (specialus chirurginis instrumentas) atlieka pjūvį paviršiniame ragenos sluoksnyje ir suformuoja ploną lopelį akies ragenoje. Ragenos lopelio suformavimui be pjūvio gali būti naudojamas femtosekundinis lazeris. Tai pažangesnis metodas, nes leidžia atpjauti plonesnį, tolygesnio storio lopelį bei atlikti regos korekciją plonesnėse ragenose. Akių chirurgijos klinikoje „LIREMA“ ragenos lopelis formuojamas pažangiausiais metodais ir technologijomis. Atlikę tyrimus ir apžiūra mūsų akių gydytojai kiekvienam individualiai rekomenduoja optimalų metodą, tačiau pacientas visuomet turi galimybę pats pasirinkti kuriuo metodu jam bus atliekama akių korekcija, įskaitant lopelio formavimo žingsnį.

Antras regos korekcijos žingsnis - ragenos lopelių pašalinimas
2

RAGENOS LOPELIO PAŠALINIMAS

Tuomet mikrochirurgas atlenkia atgal sulenktą ragenos lopelį, kad pasiektų ragenos pagrindą (vadinamą stromą), ir naudodamasis eksimeriniu lazeriu pašaliną dalį ragenos audinių.

Eksimerinis lazeris naudoja šaltus ultravioletinius spindulius mikroskopinio audinių kiekio pašalinimui iš ragenos, kad iš naują ją suformuoti. Tokiu būdu ragena tiksliau sutelkia šviesą į tinklainę (šviesos spinduliai, perėję akies optinę sistemą, pradeda fokusuotis tinklainėje) ir regėjimas pagerėja.

Trumparegystės korekcijos tikslas yra išlyginti rageną, tuo tarpu toliaregių pacientų atvejais siekiama labiau išgaubtos ragenos. Priešingai paplitusiam mitui, eksimeris lazeris gali koreguoti ir astigmatizmą – šiuo atveju netaisyklinga ragena išlyginama taip, kad įgautų tinkamą formą.

 

Trečias regos korekcijos žingsnis - pažeidimo korekcija
3

REGOS PAKENKIMO KOREKCIJA

Ragenos lopelio pašalinimas pakeiča ragenos formą, tokiu būdu pasiekiama refrakcijos (lūžio) korekcija.

Kai lazeris performuoja rageną, jos lopelis grąžinamas atgal į vietą taip, kad uždengtų plotą iš kurio ankstesniame žingsnyje buvo paimti ragenos audiniai. Tuomet ragenai leidžiama natūraliai užgyti.

Lazerinėje akių korekcijoje naudojami tik vietinės nejautros lašai, nenaudojami tvarsčiai ir siūlės.

 

KOREKCIJOS BŪDAI

REGĖJIMO KOREKCIJA BE PJŪVIO

Šiuo metodu operacija atliekama be pjūvio – eksimerinio lazerio spinduliu paveikiama viršutinė ragenos dalis dėl ko pasikeičia ragenos gaubtumas ir laužiamoji geba, pagerėja regėjimas.

REGĖJIMO KOREKCIJA DVIEM LAZERIAIS

Šiuo metodu atliekant operaciją suformuojamas ragenos lopelis femtosekundiniu lazeriu, atkeliamas, ragenos gaubtumas keičiamas eksimeriniu lazeriu, lopelis užverčiamas. Pasirinkus šį metodą pooperacinis gijimas yra greitesnis.

Kaip pasirinkti akių korekcijos lazeriu būdą? Ištyrus Jūsų akis ir turint bendrą regėjimo įvertinimą, optimalų lazerinės akių korekcijos būdą rekomenduos Jūsų akių gydytojas, tačiau visuomet galėsite pasirinkti pageidaujamą. Tai vienas klausimų, kurį aptarsite per konsultaciją prieš regos korekcijos operaciją.

LAZERINĖS AKIŲ KOREKCIJOS KAINA

 KONSULTACIJA INTERNETU

Neišeinant iš namų
0 €
 • Specialistų atsakymas ar regėjimo korekcija lazeriu Jums galima neišėjus iš namų

KONSULTACIJA KLINIKOJE

Kaina perkant internetu
18 €
30 €
 • Konsultacija ir pilnas akių ištyrimas dėl regos korekcijos lazeriu
 • Perkant internetu pigiau. Mokant klinikos kasoje paslaugos kaina 30 eur

SMART REGOS KOREKCIJA

Be pjūvio
780 €

Lizingo skaičiuoklė

 • Abiejų akių regos korekcija
 • Be pjūvio, naujausi metodai

PREMIUM REGOS KOREKCIJA

Naujausi metodai
880 €

Lizingo skaičiuoklė

 • Abiejų akių regos korekcija
 • Be pjūvio, naujausi metodai
 • 2 metų pooperacinė garantija
 • ?

  *POOPERACINĖ GARANTIJA
  Siekdama užtikrinti saugumą ir maksimalų operacijos efektą, LIREMA siūlo pooperacinę garantiją, kuria įsipareigoja atlikti pooperacinę priežiūrą ir/ar regėjimo korekcijos efekto sustiprinimo operaciją lazeriu 2 metų laikotarpyje nuo pirminės operacijos datos, jei tokia operacija būtų reikalinga.

LIREMOS GARANTIJA

Abiem regėjimo korekcijos standartais efektas pasiekiamas vienodas. Pasirinkus PREMIUM regos korekciją, akių chirurgijos klinika LIREMA įsipareigoja nemokamai atlikti pooperacinę priežiūrą ir/ar regėjimo korekcijos efekto sustiprinimo operaciją lazeriu 2 metų laikotarpyje nuo pirminės operacijos datos, jei tokia operacija būtų reikalinga.

LAZERINĖ REGĖJIMO KOREKCIJA ATSIPERKA

Įrašykite kiek EUR per metus išleidžiate akiniams ir/ar kontaktiniams lęšiams:

Regėjimo korekcijos atsipirkimo laikas:

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar akių korekcija lazeriu man galima?

LIREMA akių chirurgijos klinika siūlo išskirtinę galimybę nemokamai sužinoti ar lazerinė regėjimo korekcija Jums galima net neišėjus iš namų – užpildykite šią anketą apie savo regėjimą ir gydytojų įvertinimą el.paštu gausite per dvi darbo dienas. Jei lazerinė korekcija nebus galima, regėjimą Jums gali sugrąžinti intraokulinė korekcija arba skaidraus lęšio operacija.

Ar regėjimo korekcijos operaciją galima atlikti visiems, nešiojantiems akinius ir kontaktinius lęšius?

Ne. Regėjimo korekcijos operacija rekomenduojama ne kiekvienam tokios operacijos pageidaujančiam pacientui.

Specialistas operacijos nerekomenduoja, jei mato, kad laukiamo rezultato – gero matymo be akinių, pasiekti nepavyks. Operacija rekomenduojama tik tiems, kurių trumparegystė, toliaregystė ar astigmatizmas neviršija saugių operacijai ribų, ragena yra pakankamo storio, nėra jokių kitų akių ligų, žmogus neserga tam tikromis ligomis.

Kuriuo metų laiku geriausia planuoti operaciją?

Metų laikas operacijos sėkmei įtakos neturi – operacija atliekama pacientui patogiu metu. Tačiau, jei planuojate aktyviai atostogauti, turėtumėte prisiminti, kad po operacijos kurį laiką akys bus jautresnės, teks saugotis dulkių, saulės spindulių, nesimaudyti atviruose vandens telkiniuose, baseinuose.

Kaip pasiruošti operacijai?

Keletą dienų iki operacijos nenešioti kontaktinių lęšių (naudokitės akiniais), operacijos dieną nenaudoti akių kosmetikos (blakstienų tušo, vokų šešėlių). Kitą informaciją apie pasiruošimą operacijai galite rasti atmintinėje prieš regėjimo korekciją lazeriu.

Kurį korekcijos būdą pasirinkti?

Lazerinės regėjimo korekcijos būdus geriausia aptarti konsultacijos metu ištyrus Jūsų akis ir turint bendrą regėjimo įvertinimą. Mūsų specialistai pateiks rekomendacijas kuris iš korekcijos būdų Jums būtų optimalus, tačiau visuomet turėsite pasirinkimo laisvę.

Kaip vyksta operacija? Ar man skaudės?

Operacijos metu lazerio spinduliu paveikiama viršutinė ragenos dalis, todėl pasikeičia jos gaubtumas ir laužiamoji geba. Šviesos spinduliai, perėję akies optinę sistemą, pradeda kirstis tinklainėje, ir regėjimas pagerėja.

Korekcijos metu pacientas nejaučia jokių nemalonių pojūčių, jam taikoma vietinė nejautra – sulašinami akį nuskausminantys lašai.

Regos korekcijos operacija trunka apie 20 min. Iš karto po operacijos pacientui suteikiama informacija kaip elgtis pooperaciniu laikotarpiu, duodami lašai akims ir pacientas gali vykti namo.

Kaip prižiūrėti akis pooperaciniu laikotarpiu?

Po operacijos svarbu laikytis gydytojo nurodymų ir paskirtą dieną atvykti pooperacinei apžiūrai. Kurį laiką akys bus jautresnės, teks saugotis dulkių, saulės spindulių – reikėtų nešioti saulės akinius. Labai svarbu netrinti akių ir saugoti akis nuo tiesioginio kontakto su ragena.

 • 2 savaites po operacijos negalima naudoti akių kosmetikos, reikia lašinti vaistus.
 • 4 savaites nereiktų užsiiminėti kontaktiniu sportu (krepšiniu, kovos menais ir pan.).  
 • 8 savaites neiti į pirtį, neplaukioti atviruose vandens telkiniuose, baseinuose.

Kada po operacijos būsiu darbingas?

Darbingumas po operacijos priklauso nuo darbo pobūdžio. Rekomenduojame 5 dienų nedarbingumą, kadangi būtent šis laikotarpis patikimai užtikrina ankstyvą priežiūrą po operacijos. Pageidaujantiems išduodame nedarbingumo pažymėjimus. Dažniausiai operuojame ketvirtadieniais-penktadieniais.

Ar po operacijos pamiršiu akinius visam gyvenimui?

Regėjimo korekcijos operacijos efektas ilgalaikis ir pastovus. Tačiau medicinos galimybės – ne beribės. Ši operacija – tai ne regos grąžinimas, bet vienos korekcinės priemonės (akinių ar kontaktinių lęšių) pakeitimas kita (operacija).

Planuojama, kad po operacijos be akinių žmogus matys taip, kaip matė prieš ją su gerai parinktais akiniais ar kontaktiniais lęšiais. Svarbu paminėti, kad operacijos rezultatas labai priklauso ir nuo trumparegystės, toliaregystės ar astigmatizmo dydžio ir sudėtingumo. Taip pat turėtumėte žinoti, kad kiekvienam normaliai matančiam žmogui, nepriklausomai nuo to ar akys operuotos ar ne, nuo 45-50 m. amžiaus reikia akinių skaitymui.

Kartais akių gydytojas nerekomenduoja operacijos lazeriu, kodėl?

Kompetetingai dėl regėjimo korekcijos operacijos konsultuotis galite tik tokias operacijas atliekančioje klinikoje. Specialistas operacijos nerekomenduos, jei procedūros metu bus peržengtos saugios operacijai ribos. Dažnu atveju tokiems pacientams tinka kiti chirurginiai regėjimo korekcijos metodai – intraokulinė korekcija, skaidraus lęšio operacija.

Ar po regos korekcijos galėsiu gimdyti natūraliai?

Taip. Regėjimo korekcijos operacija gimdymui, nei gimdymas operuotoms akims, įtakos neturi. Po operacijos rekomenduojama apie pusę metų neplanuoti nėštumo, nes pooperaciniu laikotarpiu naudojami hormoniniai ir antibiotikų akių lašai, kurie gali turėti įtakos vaisiaus vystymuisi. Kadangi operacija yra stresas organizmui, taip pat kaip ir nėštumas ar gimdymas, todėl tarp tokių būklių rekomenduojama padaryti pertrauką.

Galime pasidžiaugti, kad turime daugybę pacienčių, kurios po korekcijos lazeriu pagimdė ir džiaugiasi puikiu matymu.

Gyvenu užsienyje, ar galiu operuotis Lietuvoje?

Akių chirurgijos klinikoje LIREMA operuojame daug pacientų gyvenančių svetur, mums tai įprasta praktika. Dažniausiai kviečiame atvykti į Lietuvą 5-7 dienoms, kadangi būtent šis laikotarpis patikimai užtikrina pasiruošimą operacijai ir priežiūrą po jos. Žinotina, kad priešoperacinė apžiūra turi būti atlikta bent dieną prieš operaciją. Kreipdamiesi į mus informuokite, kad gyvenate kitur, išsakykite savo pageidavimus.

Ar galios mano sveikatos draudimos formos, jei gyvenu užsienyje, o operaciją atliksiu Lietuvoje?

Taip. Lietuva yra Europos Sąjungos (ES) narė nuo 2004 m. gegužės 1 d. Bendrijoje įgyvendinama nuostata, kad ES pilietis gali rinktis bet kurioje šalyje-narėje esančią gydymo įstaigą, todėl Jūsų sveikatos draudimas galios. Išduosime medicininį dokumentą apie atliktą procedūrą ir nedarbingumo laikotarpį.

Kiek kainuoja regėjimo korekcija?

Paslaugų kainas rasite paspaudę čia.

Ar galima už paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai?

Taip. Visas atsiskaitymo išsimokėtinai sąlygas rasite čia.

AR REGĖJIMO KOREKCIJA MAN GALIMA?

Paprasta sužinoti kaip 1-2-3. Užpildykite anketą ir gaukite gydytojo atsakymą net neišėję iš namų.

18 – 45

amžius

-8 / +3

dioptrijos

Jei lazerinė korekcija nebus galima, regėjimą Jums gali sugrąžinti intraokulinė korekcija arba skaidraus lęšio operacija.

Atnaujinta: 2018-12-10 22:40:52

[lirema_popup hide_from_internal=”true”]