kainos Kainos
gydytojai Gydytojai
Skambinti Skambinti
Registracija Registracija
Puikiai vertinama akių klinika Lietuvoje ir Skandinavijoje

Atmintinė prieš regėjimo korekciją lazeriu

Pateikiame naudingą informaciją, kuri atsakys į daugumą Jums kylančių klausimų, ruošiantis lazerinei akių korekcijai:

1. KAIP PASIRUOŠTI REGĖJIMO KOREKCIJAI LAZERIU?

Specialaus pasiruošimo nereikia, bet prieš regėjimo korekciją lazeriu rekomenduojame:

  • kelias dienas nenaudoti akių kosmetikos (birių šešėlių, blakstienų tušo),
  • pagal gydytojo nurodytą terminą nenešioti kontaktinių lęšių (akiniai galimi),
  • atvykti patogiai apsirengus (reikės atsigulti ant nugaros), 
  • operacijos dieną, dėl lazerio jautrumo, nenaudoti aerozolių  kvepalų, plaukų lako ir pan. 

2. KAIP VISKAS VYKS OPERACIJOS DIENĄ?

Operacijos dieną klinikoje užtruksite apie 1 val. Rekomenduojame atvykti su lydinčiu asmeniu.

Atvykus į kliniką, turėsite susipažinti ir pasirašyti sutartį bei sutikimą operacijai. Prieš operaciją mūsų specialistai gali dar kartą patikrinti regėjimą ar pakartoti/atlikti kai kuriuos akių tyrimus. Tuomet papasakos visą regėjimo korekcijos lazeriu procedūros eigą, lašins akis nujautrinančius lašus. Operacija trunka 20 min, jos metu nėra jokių nemalonių pojūčių.

Jums bus suteikta informacija, kaip elgtis pooperaciniu laikotarpiu, duodami akių lašai ir galėsite vykti namo. Klinikoje užtruksite apie 1 val. Rekomenduojame turėti akinius nuo saulės, kurie apsaugos nuo tiesioginio šviesos, vėjo, dulkių poveikio.

Jeigu turite mažų vaikų, rekomenduojame pasirūpinti, kas pirmą parą po operacijos galėtų padėti juos prižiūrėti. Pirmomis dienomis po operacijos neplanuokite jokios aktyvios veiklos.

Po kelių dienų turėsite atvykti pirmai pooperacinei apžiūrai. Vėliau gydytojas gali paskirti atvykti dar keletą kartų. 


3. KOKIE GALIMI POJŪČIAI PO OPERACIJOS?

Pojūčiai kiekvienam labai individualūs.

Iš karto po operacijos keletą valandų jausitės neblogai, matysite pakankamai gerai. Vėliau atsiras akių reakcija į operaciją: galimas diskomforto pojūtis, svetimkūnio jausmas, perštėjimas, ašarojimas (2-3 dienas). Pooperaciniu laikotarpiu akys bus jautresnės, greičiau atsiras akių nuovargis, gali pasireikšti ar suintensyvėti akių sausumo pojūtis. Adaptaciniu periodu galimas neryškus vaizdas tam tikru nuotoliu (pvz. tarsi su fotoaparatu rinktumėtės kurį objektą norite fokusuoti), kurį laiką gali būti sunkiau vairuoti naktį. Neženkliai svyruojantį matymą galite jausti iki 6 mėnesių po operacijos.

Visi šie pojūčiai yra laikini ir mažinami gydytojo paskirtų akių lašų pagalba, o po adaptacinio periodo praeina –  kai akis pripranta prie pasikeitusio ragenos gaubtumo ir laužiamosios gebos.


4. PER KIEK LAIKO ATSISTATO REGĖJIMAS? KADA BŪSIU DARBINGAS?

Po akių korekcijos lazeriu gero regėjimo efektas pasiekiamas greitai, tačiau laikotarpis kiekvienam yra skirtingas. Tai priklauso nuo operacijos metodo bei kiekvieno paciento individualaus atvejo. Po operacijos be akinių galima gyventi iš karto, bet kurį laiką galimas neryškus vaizdas tam tikrais atstumais – nesijaudinkite, tai normalu, akys ir smegenys pratinasi prie pasikeitimų ir informacijos apdorojimo. Pilnas operacijos efektas pasiekiamas per keletą mėnesių.

Darbingumas po operacijos priklauso nuo akių sveikimo ir nuo darbo sąlygų bei pobūdžio. Rekomenduojame 5-10 dienų nedarbingumą, išduodame nedarbingumo pažymėjimus.


5. KAIP PRIŽIŪRĖTI AKIS PO OPERACIJOS?

Po operacijos svarbu laikytis gydytojo nurodymų, rekomenduoto režimo, būtina lašinti gydytojo skirtus akių lašus. Labai svarbu atvykti skirtiems vizitams po operacijos.

Svarbios rekomendacijos (pirmiems pooperaciniams mėnesiams):

  • kol lašinami akių lašai, nenaudokite akių kosmetikos;
  • einant į lauką, naudokite saulės akinius, nesilankykite soliariume;
  • venkite veiklos su padidinta akių traumavimo rizika (kontaktinis sportas, krepšinis, kovos menai, tenisas ir pan.), infekcijos patekimo rizika (pirtis, atviri vandens telkiniai, baseinas);
  • 2–3 sav. po operacijos nesinaudoti fotoepiliatoriumi;
  • ekranams (telefonams, kompiuteriams, televizoriams ir pan.) apribojimų nėra;
  • skrydžiams lėktuvu apribojimų nėra.

Akių chirurgijos klinikoje LIREMA siekiame, kad regėjimo korekcija lazeriu būtų nesudėtinga patirtis mūsų pacientams, todėl visada esame pasiruošę atsakyti į Jums kylančius klausimus.

quote

Esu labai laiminga!

Esu labai laiminga, nes vėl galiu matyti be akinių, nors man jie ir tiko 🙂 Gyvenimo kokybė kardinaliai pasikeitė! Puikūs specialistai labai nuoširdžiai ir profesionaliai atliko operaciją, tikrai nebuvo taip baisu kaip įsivaizdavau, o ir pooperacinis laikotarpis praėjo sklandžiai. Rekomenduoju visiems, kurie dar vis svarsto ir dvejoja, kuo greičiau pasidaryti šią tikrai gan paprastą procedūrą ir visam laikui pamiršti akinius, ir diskomfortą!

Didelis AČIŪ klinikos specialistams!

  quote

 Ieva

quote

Profesionalu

Puikus aptarnavimas ir profesionalūs ir malonūs darbuotojai. Išsamiai paaiškino operacijos eigą, tyrimų rezultatus. Rekomenduočiau ir kitiems ryžtis regėjimo korekcijai ir pasirinkti šią kliniką.  quote

 Asta

quote

Rekomenduoju! 

Vasario pabaigoje buvo atlikta abiejų akių regos korekcija eksimeriniu lazeriu. Minusas buvo abiejų akių apie -2.25. Šiai dienai džiaugiuosi puikiu regėjimu ir kad nebereik vargti su kontaktiniais lešiais 🙂 Rekomenduoju visiems, kuriems kyla dvejonių dar kažkokių. Klinikoje visas kolektyvas nuo administratorių iki gydytojų yra maloniai bendraujantis ir paslaugus. Net savaitgalį, klinikos ne darbo metu, gydytoja susisiekė ir nuramino, kadangi patryniau vieną akį miegodamas gal trečią naktį po operacijos ir ją pradėjo perštėti. Pooperacinis laikotarpis buvo toks kaip ir apibūdino konsultacijos metu. Kelias pirmas dienas buvo diskomforto, bet stengiausi per jas kuo daugiau miegoti. Paskui jau 4-5 dieną galėjau mėgautis pakankamai geru regėjimu. Šiai dienai jis virš 1 ir įprotis kiekvieną rytą ir vakarą įsidėti/išsiimti lęšius jau užmirštas dalykas 🙂 Ačiū visai klinikai už profesionalų darbą!!  quote

Martynas