kainos Kainos
gydytojai Gydytojai
Skambinti Skambinti
Registracija Registracija
Puikiai vertinama akių klinika Lietuvoje ir Skandinavijoje

Kainos

„LIREMA“ akių klinika taiko Vakarų Europos ir Skandinavijos šalių patirtį, kurių būdingi bruožai – pažanga, patikimumas, efektyvumas. Todėl galime pasiūlyti unikalų aukštos kvalifikacijos žmogiškųjų išteklių, nepriekaištingos kokybės ir patrauklių kainų derinį.

 KONSULTACIJA INTERNETU

Neišeinant iš namų
0 €
 • Specialistų atsakymas, ar regėjimo korekcija lazeriu Jums galima, neišėjus iš namų

KONSULTACIJA KLINIKOJE

Parinksime tinkamiausią standartą
18 €
 • Konsultacija ir išsamus akių ištyrimas dėl regos korekcijos lazeriu
 • Konsultacijos metu gydytojas, įvertinęs Jūsų regos būklę, parinks tinkamiausią lazerinės regos korekcijos standartą

SMART Be pjūvio

SMARTSURF ar LASEK programa
880 €
 • Abiejų akių regos korekcija
 • 5D akių judesių fiksavimas
 • Be pjūvio ir prisilietimo
 • 2 metų pooperacinė garantija
 • ?

  *POOPERACINĖ GARANTIJA
  Siekdama užtikrinti saugumą ir maksimalų operacijos efektą, „LIREMA“ suteikia pooperacinę garantiją, kuria įsipareigoja atlikti pooperacinę priežiūrą ir/ar regėjimo korekcijos efekto sustiprinimo operaciją lazeriu per 2 metus nuo pirminės operacijos datos, jei tokia operacija būtų reikalinga.

PREMIUM Greitesnis gijimas

Du lazeriai
1280 €
 • Abiejų akių regos korekcija
 • Korekcija dviem lazeriais, naujausiais metodais
 • Greitesnis ir komfortiškesnis gijimas
 • 2 metų pooperacinė garantija
 • ?

  *POOPERACINĖ GARANTIJA
  Siekdama užtikrinti saugumą ir maksimalų operacijos efektą, „LIREMA“ suteikia pooperacinę garantiją, kuria įsipareigoja atlikti pooperacinę priežiūrą ir/ar regėjimo korekcijos efekto sustiprinimo operaciją lazeriu per 2 metus nuo pirminės operacijos datos, jei tokia operacija būtų reikalinga.

„LIREMOS“ GARANTIJA

Visais regėjimo korekcijos standartais efektas pasiekiamas vienodas. Pasirinkus bet kurį iš regos korekcijos paslaugos standartų, akių chirurgijos klinika „LIREMA“ įsipareigoja nemokamai atlikti pooperacinę priežiūrą ir / ar regėjimo korekcijos efekto sustiprinimo operaciją lazeriu per 2 metus nuo pirminės operacijos datos, jei tokia operacija būtų reikalinga.

Kodėl skiriasi kainos?

Kiekviena klinika kainodarą nusistato savo sprendimu. Skirtingais prekių ženklais pavadinti operacijų standartai gydymo metodų esmės nekeičia. „Lirema“ vadovaujasi praktika, kai kainos lygį lemia paslaugos savikaina. Rekomenduojame rinktis socialiai atsakingas, finansiškai pajėgias, turinčias daug tą pačią paslaugą teikiančių specialistų klinikas. Tai ne tik užtikrina nuolatinį profesinės patirties gilinimą, dalijimąsi žiniomis komandose, bet ir garantuoja pacientams teikiamų paslaugų kokybę bei ilgalaikį grįžtamąjį ryšį.

Galite atsiskaityti išsimokėtinai

Naudodamiesi „GF Medlizingas“ galite atsiskaityti už pasirinktą lazerinės regos korekcijos operaciją išsimokėtinai be pabrangimo iki 18–os mėn.! Daugiau informacijos rasite čia.

Operacija
10 mėn./EUR 12 mėn./EUR 18 mėn./EUR
SMART 880 EUR 88 73,33 48,89
SMARTSURF 880 EUR 88 73,33 48,89
PREMIUM 1280 EUR 128 106,67 71,11

ATSIPERKAMUMAS

Akių korekcijos lazeriu visame pasaulyje atliekamos jau daugiau nei 30 metų ir žinoma, kad rezultatai ilgalaikiai ir finansiškai atsiperkantys. Nustebsite paskaičiavę, kad akių korekcija lazeriu greitai atperka išlaidas kontaktiniams lęšiams ar akiniams, dažniausiai per 3–4 metus. 

Įvertinkite savo išlaidas akiniams, servetėlėms, kontaktiniams lęšiams, lęšių skysčiui bei kitoms priežiūros reikmėms. Pavyzdžiui, abiejų akių lazerinės korekcijos kaina Akių chirurgijos klinikoje „Lirema“ – 880 EUR. Palyginti su vienais populiariausių mėnesinių kontaktinių lęšių, kurių kaina apie 20 eurų, per metus vidutiniškai vien tik lęšiams išleistumėte 240 eurų, o dar prisidėtų kontaktinių lęšių skystis. Nenaudojate kontaktinių lęšių? Prisiminkite, kiek išleidžiate akinių stiklams, rėmeliams, valymo priemonėms, papildomiems sprendimams vasarą su fotochrominiais akiniais. O jei dar akinius pametate ar sulūžta, akių korekcija lazeriu gali padėti išvengti papildomų rūpesčių ir mėgautis ryškiu vaizdu visais metų laikais.

Vyresniems nei 50 m. pacientams dėl silpstančios akomodacijos rekomenduojama skaidraus lęšio pakeitimo operacija.

Vienos akies skaidraus lęšio pakeitimo operacija geram matymui į tolį, implantuojant monofokalinį asferinį ar torinį lęšį
Vienos akies skaidraus lęšio pakeitimo operacija geram matymui visais atstumais, implantuojant trifokalinį ar trifokalinį torinį lęšį