kainos Kainos
gydytojai Gydytojai
Skambinti Skambinti
Registracija Registracija
2017-11-21

“Susitikime, mieli senjorai”

Akių klinika LIREMA džiaugiasi prisidėdama prie  beveik tris mėnesius Vilniuje trukusio projekto „Susitikim, mieli senjorai“.  Dėkojame visiems už aktyvų dalyvavimą ir tikimės, kad projekto metu ne tik atradote naujų hobių, bet ir sužinojote kaip rūpintis savo regėjimu.

Daugiau nei 300 prie projekto prisijungusių senjorų visą rudenį nemokamai lankė Dalios Michelevičiūtės linijinių šokių, Kristinos Račkauskaitės kūrybinių dirbtuvių ir Lino Liandzbergio tapybos užsiėmimus, galėjo daugiau sužinoti apie akių ligas susitikimuose su Akių chirurgijos klinikos LIREMA vedėja, akių ligų gydytoja – mikrochirurge Lilija Socevičiene.

Paskutinis projekto susitikimas ne tik simboliškai uždarė itin sėkmingą pirmą iniciatyvos „Susitikim, mieli senjorai“ etapą, bet ir tapo puikia galimybe susitikti visiems projekto dalyviams. Senjorai vakaro metu noriai bendravo su projekto metu sutiktais bičiuliais, gurkšnodami arbatą dalinosi išmėgintų skirtingų kūrybinių veiklų įspūdžiais bei dėkojo iniciatyvos rėmėjams, partneriams, lektoriams ir visiems, prisidėjusiems prie sėkmingo projekto įgyvendinimo. Šventinio renginio svečiai taip pat turėjo galimybę susipažinti su projekte dalyvavusių senjorų kūrybos rezultatais – specialiai šiam vakarui buvo surengta tapybos užsiėmimus lankiusių dalyvių darbų paroda.

„Esame dėkingi senjorams, taip noriai dalyvavusiems projekte ir įrodžiusiems, kokie aktyvūs bei smalsūs visuomenės dalyviai jie yra. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie iniciatyvos, kuri suburia ir sveikatina. Reguliariai išmėginkime naujas kūrybines veiklas savo sielos sveikatai, bet nepamirškime, kad  patys esame atsakingi už savo fizinę sveikatą, todėl turime reguliariai ja rūpintis, pavyzdžiui, kartą per metus pasitikrinti akis.  Ankstyva kataraktos, glaukomos, geltonosios dėmės ligų diagnostika gali ne tik pagreitinti jos gyjima, bet ir išsaugoti regėjimą. “, – renginyje kalbėjo Akių chirurgijos klinikos LIREMA vedėja, akių ligų gydytoja-mikrochirurgė Lilija Socevičienė.

Projekto „Susitikim, mieli senjorai“ iniciatorius Edgaras Stanišauskas, besidžaugdamas iniciatyvos rezultatais, teigė, kad šis projektas puikiai įrodo, koks svarbus mūsų tėvams ir seneliams bendravimas. „Senjorams labai svarbu susitikti, pabūti kartu, drauge išmėginti naujas veiklas. Susitikimai ir kūryba su bendraminčiais, apsilankymai naujoje aplinkoje yra ne tik reikalingi, bet būtini visuomenei“, – po renginio teigė E.Stanišauskas.

Beveik tris mėnesius trukusiame projekte „Susitikim, mieli senjorai“ dalyvavo daugiau nei 300 vyresnio amžiaus Vilniaus gyventojų. Projekto dalyviai patariami profesionalių lektorių galėjo nemokamai mokytis linijinių šokių žingsnelių, tapyti ant drobės, dekoruoti medžio dirbinius dekupažo technika bei velti rankdarbius iš vilnos. Užsiėmimų dalyviai turėjo galimybę ne tik kurti, bet ir susitikti, pabendrauti, pamiršti rūpesčius bei tiesiog gerai praleisti laiką.

Iki susitikimų kitais metais!

Kviečiame į paskutinį projekto “Susitikime, mieli senjorai” susitikimą/paskaitą su Akių klinikos LIREMA vedėja, akių ligų gydytoja-mikrochirurge Lilija Socevičiene, kurio metu galima ne tik daugiau sužinoti apie akių ligas, bet ir užduoti rūpimus klausimus.

  • Data: 2017 m. Lapkričio 24d. (penktadienis)
  • Laikas: 11 val.
  • Vieta:”Corner hotel” viešbučio konferencijų salė (T.Ševčenkos g. 16, Vilnius).
  • Dalyvavimas nemokamas.
  • Registracija telefonu 8 603 36266.
Grįžti į naujienas