kainos Kainos
gydytojai Gydytojai
Skambinti Skambinti
Registracija Registracija
Puikiai vertinama akių klinika Lietuvoje ir Skandinavijoje
2023-03-07

Sparti akių chirurgijos tinklo plėtra: klinika atvėrė duris Osle


Daugiau nei 20 metų Lietuvos ir Skandinavijos rinkose sėkmingai veikiantis Akių chirurgijos tinklas „Lirema“, teikiantis regos korekcijos lazeriu, kataraktos, vokų pakėlimo, žvairumo, vitrektomijos ir kt. operacijų bei konsultacijų paslaugas, vasario mėnesį įsikūrė moderniose patalpose Osle, Norvegijoje.

Anot Akių klinikos tinklo „Lirema“ vadovo Mindaugo Socevičiaus, pacientų poreikius išpildančios klinikos Skandinavijoje – Stokholme, Geteborge, Malmėje, Upsaloje ir Kopenhagoje – parodė, kad regos korekcijos lazeriu paslaugos aktualumas auga sulig kiekvienais metais.

„Kasmet sulaukiame vis daugiau regos sutrikimais besiskundžiančių pacientų, turinčių trumparegystę, toliaregystę ar astigmatizmą, kuriems gerą matymą vos per keliolika minučių gali sugrąžinti lazerinės regėjimo korekcijos procedūra, todėl buvo nuspręsta įsitvirtinti ir Norvegijoje“, – teigia tinklo vadovas.

Didžiausia motyvacija ir įvertinimas – laimingi pacientai, kurie po varginančių metų nešiodami akinius ar kontaktinius lęšius, vos pakilę nuo procedūros lovos, džiaugiasi negalėdami patikėti, kad pagaliau diskomfortas baigėsi.

„Sprendžiant iš grįžtamojo ryšio, kurio sulaukiame tiek gyvai, tiek nepriklausomose atsiliepimų platformose Lietuvoje bei Skandinavijoje, užtikriname aukščiausio lygio paslaugas už prieinamą kainą. Tai liudija ir nauji pacientai, atvykstantys po draugų ar artimųjų, kurie lankėsi pas mus, rekomendacijų“, – patirtimi dalijasi M. Socevičius.

Atsiperkančios investicijos

Tiek Lietuvoje, tiek svetur, priklausomai nuo paciento akių sveikatos būklės, gyvenimo būdo ir poreikių, akių klinikų tinklas pacientams siūlo visus populiariausius pasaulyje regos korekcijos metodus.

„Glaudžiai bendradarbiaudami su tokiais lyderiaujančiais lazerių gamintojais, kaip „Carl Zeiss“, „Ziemer Ophthalmic Systems“, „SCHWIND eye-tech-solutions“, savo pacientams galime suteikti itin saugias, naujausiomis technologijomis ir daug patirties sukaupusių mikrochirurgų rankomis atliekamas paslaugas“, – tikslina vadovas.

Anot M. Socevičiaus, nuolatinis specialistų tobulėjimas, paslaugų teikimo kokybės analizė ir nepaliaujamos investicijos į kasdieniam darbui naudojamų technologijų atnaujinimą – pagrindiniai faktoriai, lemiantys veiklos sėkmę.

„2022 m. į naujausias technologijas investavome apie 2 mln. eurų, mūsų specialistai keliavo į stažuotes ir sėmėsi patirties iš geriausių savo sričių profesionalų įvairiose pasaulio šalyse, priėmėme 25 proc. daugiau pacientų nei metais prieš tai – analizavome patirtis, pasidarėme namų darbus, o priimti sprendimai leidžia toliau efektyvinti veiklą“, – teigia vadovas.

Gebėjimas konkuruoti globalioje rinkoje

Galimybių paieška, įsitvirtinimas ir ambicingų tikslų kėlimasis svečios šalies rinkoje, stiprina bendrą veiklos poziciją ir sudaro sąlygas naujai persvarstyti jau esamos veiklos modelį.

„Nors šalys yra viena greta kitos, tačiau rinkos ir principai, kaip žmogus vartoja, kiek pasirengęs išleisti paslaugoms, kaip priima informaciją, ko tikisi, gali kardinaliai skirtis. Tai verčia permąstyti strategijas ir ten, kur jau esi įsitvirtinęs, priimti geriausius sprendimus, kad pacientui būtų ypač patogu naudotis paslauga ir jis liktų patenkintas“, – tikina M. Socevičius.

Kuriant pridėtinę vertę, vis investuojant į inovacijų plėtrą rinkoje, gerinama ir bendra rinkos paslaugų kokybė, rinkos dalyviai stengiasi neatsilikti, pasitempia, koreguoja paslaugų spektrą ar plečia galimybes.

„Džiaugiamės turėdami stiprią tarptautinę komandą, kuri kasdien dirba dėl bendro tikslo – teikia paslaugas taip, kad ne tik pateisintų, bet pranoktų paciento lūkesčius, nustebintų naujovėmis ir atvirumu, išlydėtų su šypsena bei būtų pavyzdžiu kitiems“, – apibendrina M. Socevičius.

2003 m. Akių klinikų tinklas „Lirema“ pradėjo veiklą Vilniuje, palaipsniui išplėtė paslaugų spektrą Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose bei tapo lyderiaujančia akių klinika Lietuvoje. 2015 m. įkurta klinika Švedijoje, Stokholme, vėliau atidaryta antroji klinika Malmės mieste, pietų Švedijoje, 2019 m. įsteigta klinika Geteborge ir Kopenhagoje, Danijoje, o 2023 m. duris atvėrė kabinetas Upsaloje bei klinika Osle, Norvegijoje.

Klinikų tinklas įvertintas apdovanojimais kaip vienas iš sėkmingiausiai veikiančių, patikimiausių, ekonomiškai stabiliausių bei atsakingiausių Baltijos šalyse. „Lirema“ veikla kasmet patvirtinama ir „TOP įmonės“ bei „Stipriausi Lietuvoje“ apdovanojimais – Pabaltijo regione pripažįstamais verslo patikimumo sertifikatais, įrodančiais aukštą kompanijos kredito reitingą, ir įmonės indėlį į skaidrios ekonomikos ateities kūrimą.

Klinikų paslaugomis jau pasinaudojo daugiau nei 300 000 pacientų. Praeitais metais tinklas sugeneravo daugiau nei 17 mln. eurų pajamų, o šiuo metu dešimtyje klinikų tinkle dirba apie 200 darbuotojų.

Grįžti į naujienas