kainos Kainos
gydytojai Gydytojai
Skambinti Skambinti
Registracija Registracija
Puikiai vertinama akių klinika Lietuvoje ir Skandinavijoje
2021-12-01

Šiauliuose duris atvėrė didžiausio Lietuvoje akių chirurgijos tinklo klinika

Šių metų gruodį Akių klinikų tinklas „Lirema“ atidarė padalinį Šiauliuose. Pačiame centre, Vasario 16–osios g. 44A, įsikūrusioje ketvirtojoje chirurgijos tinklo klinikoje Lietuvoje laukiami ne tik turintys regos sutrikimų, galvojantys apie lazerinę regos korekciją pacientai, bet ir norintys išsamiai išsitirti profilaktiškai.

„Savo klinikose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje dažnai sulaukiame pacientų iš Šiaulių ar šalia esančių gyvenviečių, todėl ilgai nedelsę visų patogumui nusprendėme atidaryti padalinį ir čia“, – teigia Akių klinikų tinklo direktorius Mindaugas Socevičius.

Anot vadovo, turint regos sutrikimų, kai kuriems pacientams yra pakankamai sudėtinga planuoti vizitą į tolesnį miestą, ypač jei šis gali atvykti tik su dirbančiu lydinčiuoju asmeniu. Akių klinika, esanti arčiau namų, ne tik sutaupys pacientų laiko, bet ir leis paprasčiau planuoti konsultacijas bei operacijas.

Atliekama viena populiariausių akių korekcijos procedūrų

Naujai įrengtoje klinikoje pacientai turės galimybę atlikti išsamius regos tyrimus bei susiplanuoti regos korekcijos lazeriu operaciją.

„Džiaugiamės galėdami pirmieji Šiauliuose pacientams pasiūlyti regos korekcijos konsultaciją ir procedūrą, atliekamą naujosios kartos „Carl Zeiss“ eksimeriniu lazeriu. Šioms procedūroms itin populiarėjat Lietuvoje, daugiau pacientų galės pasinaudoti proga atsisakyti akinių ar kontaktinių lęšių ir gyventi komfortiškiau“, – tvirtina vadovas.

Vokiečių gamintojų lazeriu atliekama regos korekcija yra itin saugi, tiksli ir greita procedūra, trunkanti vos 20 min., o po jos pacientas iškart gali vykti į namus.

„Ilgametę patirtį sukaupę ir tūkstančius operacijų atlikę mūsų mikrochirurgai prieš procedūrą atlieka visus išsamius regos tyrimus, išsiaiškina paciento lūkesčius ir užtikrina, kad operacija neviršytų saugių ribų, o pacientas galėtų džiaugtis rezultatu“, – tikslina M. Socevičius.

Dažnesnė profilaktika

Pastebima, kad pacientai linkę atidėlioti vizitą pas gydytoją ir įprastai kreipiasi problemai jau pažengus.

„Po pirmųjų karantinų klinikose sulaukėme nemažai dėl savo regos susirūpinusių pacientų, kuriems akių ligos buvo įsisenėjusios. Tokiu atveju net ir geriausiems savo srities specialistams tampa sudėtinga išsaugoti gerą matymą, todėl svarbu kasmet atvykti profilaktiškai, o turint bent menkiausių įtarimų dėl regos, nedelsti,“ – patirtimi dalijasi įmonės vadovas.

Tikimasi, kad naujos klinikos atidarymas ne tik suteiks daugiau patogumo, bet ir paskatins dažniau tikrintis akių sveikatą.

Prieš beveik du dešimtmečius pirmieji šalyje privačioje bazėje pradėjęs kataraktos chirurgiją, palaipsniui paslaugų spektrą papildęs lazerine regos korekcija, žvairumo, vitrektromijos operacijomis bei kitomis paslaugomis, Akių klinikų tinklas „Lirema“ tapo lyderiaujančiu chirurgijos klinikų tinklu Lietuvoje. Nuo 2015 m. atidarę klinikas Švedijoje bei Danijoje užsitarnavo ir skandinavų pasitikėjimą.

Klinikų tinklas įvertintas „Gazelės“, „Rekvizitai.lt“ apdovanojimais kaip vienas iš sėkmingiausiai veikiančių, patikimiausių, ekonomiškai stabiliausių bei atsakingiausių Lietuvoje. 2021 m. „Lirema“ gavo ir „Stipriausi Lietuvoje“ – visose Baltijos šalyse pripažįstamą verslo patikimumo sertifikatą, įrodantį aukštą kompanijos kredito reitingą, ir patvirtinantį įmonės indėlį į skaidrios Lietuvos ekonomikos ateities kūrimą.

Nuolat investuodama į pažangiausius tausojančios ir saugios akių chirurgijos srities gydymo metodus, specialistų kvalifikaciją, „Lirema“ teikia aukščiausio lygio paslaugas už priimtiną kainą.

Vizitui galite registruotis telefonu: +37061595550 arba internetu: www.lirema.lt/registracija

Grįžti į naujienas