kainos Kainos
gydytojai Gydytojai
Skambinti Skambinti
Registracija Registracija
Puikiai vertinama akių klinika Lietuvoje ir Skandinavijoje
2022-10-21

Milijoninė investicija į technologijas: Akių klinikų tinklas LIREMA įsigijo keturis lazerius

Akių klinikų tinklas Lietuvoje ir Skandinavijoje „Lirema“ nuolat atnaujina akių diagnostikai ir gydymui taikomas technologijas, o šiais metais investavo į keturis vieno iš lyderiaujančių vokiečių gamintojo „Carl Zeiss“ lazerius „Visumax 800“, kuriais atliekama saugi ir tiksli regos korekcija lazeriu SMILE metodu.

Anot klinikų tinklo vadovo Mindaugo Socevičiaus, nuo šiol pacientai ne tik turės galimybę pasirinkti procedūrą iš platesnio lazerinės regos korekcijos procedūrų spektro Lietuvoje, bet ir mažiau jaudintis dėl pooperacinio laikotarpio. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad atliekant lazerinę korekciją SMILE metodu, akių gijimo ir pooperacinio diskomforto periodas ypač trumpas.

„Šis lazeris leidžia sutrumpinti regos korekcijos atlikimo procedūrą iki keliasdešimt sekundžių, o pooperacinį periodą – vos iki kelių valandų. Iškart po to galima gyventi įprastą gyvenimą, kas pacientui yra ypač patogu, nes dėl procedūros nereikia eiti atostogų, kęsti ilgo pooperacinio atsistatymo periodo“, – teigia M. Socevičius.

LIREMA Visumax 800 lazeris smile metodas
LIREMA Visumax 800 lazeris smile metodas

Vienas iš pooperacinių reiškinių, ilgainiui išnykstantis laikantis pooperacinio gydymo plano – akių sausumas. Dėl itin tikslios „Visumax 800“ lazerio technologijos, tikimybė jausti akių sausumą po procedūros sumažinama iki minimalios.

„Rinkdamiesi, su kuriais lazerių gamintojais bendradarbiauti ir kurios technologijos pranoktų gydytojų bei pacientų lūkesčius, pirmiausia galvojame apie pastaruosius. Norime pacientams suteikti kiek įmanoma daugiau komforto sprendžiant regos problemas. Kai žinoma, kad procedūra greita, paprasta ir nereikalaujanti sudėtingos pooperacinės priežiūros, drąsiau kreipiamasi į specialistus, o tai reiškia, kad galime prisidėti prie didesnio skaičiaus pacientų regos išsaugojimo“, – patirtimi dalijasi vadovas.

Trim lazeriais procedūra jau atliekama Švedijos, Danijos ir Lietuvos sostinėse – Stokholme, Kopenhagoje ir Vilniuje. Dar vienas lazeris netrukus pasieks Skandinaviją.

Akių chirurgijos klinika „LIREMA“ įkurta 2003 m. Vilniuje. Pirmiesiems šalyje privačioje bazėje pradėjus kataraktos chirurgiją, palaipsniui paslaugų spektras buvo papildytas lazerine regėjimo korekcija, kitomis paslaugomis, atidarytos klinikos didžiuosiuose Lietuvoje miestuose – Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose – ir šiandien „Lirema“ yra didžiausias akių chirurgijos klinikų tinklas Lietuvoje.

2015 m. įkurta klinika Švedijoje, Stokholme, vėliau atidaryta antroji klinika Malmės mieste, pietų Švedijoje, 2019 m. įsteigta klinika Geteborge ir Kopenhagoje, Danijoje.

Klinikų tinklas įvertintas apdovanojimais kaip vienas iš sėkmingiausiai veikiančių, patikimiausių, ekonomiškai stabiliausių bei atsakingiausių Baltijos šalyse. 2021 m. „Lirema“ gavo ir „TOP įmonė“ bei „Stipriausi Lietuvoje“ – Pabaltijo regione pripažįstamus verslo patikimumo sertifikatus, įrodančius aukštą kompanijos kredito reitingą, ir patvirtinančius įmonės indėlį į skaidrios ekonomikos ateities kūrimą. Klinikų paslaugomis jau pasinaudojo daugiau nei 300 000 pacientų. Praeitais metais tinklas Lietuvos rinkoje sugeneravo 10 mln. pajamų, o šiuo metu dirba 150 darbuotojų.

Grįžti į naujienas