kainos Kainos
gydytojai Gydytojai
Skambinti Skambinti
Registracija Registracija
Puikiai vertinama akių klinika Lietuvoje ir Skandinavijoje
2015-10-30

Kaip pasiruošti vizitui pas akių gydytoją?

Kartais vizito metu gydytojai užduoda įvairiausių klausimų, į kuriuos tikrai ne visi prisimena, ar žino atsakymus. Žinoma, tai nėra didelė problema, profesionalūs medikai greitai išsiaiškina reikiamą informaciją, tačiau yra keli dalykai, kuriuos pasiruošus iš anksto, vizitas pas akių gydytoją praeitų greičiau, sklandžiau ir produktyviau. Pateikiame kelis patarimus.

  1. Atsineškite visus su savo regėjimu susijusius dokumentus

Jei turite sveikatos ar regėjimo draudimą, kompensuojamųjų vaistų knygelę, nešiojate akinius ir turite jų receptą – būtinai viską atsineškite į akių patikrą. Tai dažnai palengvina ir pagreitina dokumentų pildymo procesus bei padeda gydytojui aiškiau suprasti jūsų esamą regėjimo situaciją.

  1. Tiksliai žinokite, kokius vaistus ir papildus naudojate

Tiksliai ir kokybiškai akių sveikatos patikrai medikams svarbu žinoti, kokius vaistus ir maisto papildus naudojate. Naudinga prieš einant tikrintis akių susidaryti sąrašą medikamentų, kuriuos vartojate: net ir tų, kurie nesusiję su jūsų regėjimu. Tai padės medikui greičiau suprasti jūsų sveikatos bei regėjimo būklę bei patarti, ką ir kaip vartoti ateityje.

  1. Atsineškite visus turimus akinius ir lęšius, kuriuos nešiojate

Vizito pas akių gydytoją metu turėkite visus nešiojamus akinius bei lęšius – net ir akinius nuo saulės ir skaitymo akinius. Gydytojas gales įvertinti, ar jie tinkami individualiai jums bei patarti, kaip išsirinkti kokybiškus regėjimą koreguojančius ar saulės akinius.

  1. Apgalvokite ir pasižymėkite kankinančius klausimus

Akių patikros vizitas – pats geriausias laikas išsiaiškinti atsakymus į rūpimus klausimus. Dažnai jų ieškome internete, tačiau ten pateikiama informacija tikrai ne visada yra teisinga, tad visus su akių sveikata susijusius klausimus būtinai užduokite akių gydytojui. Rekomenduojame prieš vizitą juos užsirašyti, nes patikros metu dažnai pasitaiko atvejų, kai pamirštama, ko norėta paklausti. Užrašai tokiu atveju labai padeda!

Grįžti į naujienas