kainos Kainos
gydytojai Gydytojai
Skambinti Skambinti
Registracija Registracija
Puikiai vertinama akių klinika Lietuvoje ir Skandinavijoje

Daugiažidiniai lęšiai

Daugiažidininiai lęšiai – tai specialios technologijos intraokuliniai lęšiai, užtikrinantys pakankamai gerą matymą be papildomos korekcijos į tolį, vidutiniu nuotoliu ir iš arti. Su šio tipo dirbtiniais lęšiais 90–95 proc. savo laiko pacientas gali apsieiti be akinių, nepriklausomai, kokiu nuotoliu reikalingas geras matymas. Esant geresnio matymo bet kuriuo nuotoliu poreikiui, akinius naudoti galima.

Iš karto po šių lęšių implantacijos reikalingas adaptacinis laikotarpis, gali būti pastebimi atspindžiai prietemoje. Regėjimo kokybei jautriems, reikliems pacientams ar profesionaliems vairuotojams dėl šios priežasties rekomenduojami „EDoF“ lęšiai.

Daugiažidininiai lęšiai tinkami turintiems galimybių ir pageidaujantiems aukštos technologijos intraokulinių lęšių, norintiems laisvės gyventi be akinių. Būtina sąlyga – šie lęšiai turi būti implantuoti į abi akis ir nediagnozuota jokia kita akių liga.

Lęšių ypatybes pagal asmeninius poreikius geriausia aptarti su gydytoju konsultacijos metu. Vizitui galite registruotis telefonu: +37061595550 arba internetu.

Lęšių kainas rasite čia.