kainos Kainos
gydytojai Gydytojai
Skambinti Skambinti
Registracija Registracija
Puikiai vertinama akių klinika Lietuvoje ir Skandinavijoje

Ištęsto židinio nuotolio intraokuliniai „EDoF“ lęšiai

„EDoF“ (Extended Depth of Focus – ištęsto židinio nuotolio) intraokuliniai lęšiai – tai pažangios optinės technologijos lęšiai su ilgesniu fokuso diapazonu, lyginant su standartiniais vieno židinio lęšiais. Ši technologija leidžia be papildomos korekcijos puikiai matyti ne tik į tolį, bet ir vidutiniu nuotoliu (pvz., kompiuterio ekraną). Gerai matyti iš arti reikalingi akiniai (pvz., skaityti spausdintą tekstą, siūti, daryti manikiūrą ir pan.).

„EdoF“ lęšiai, dėl skirtingos spindulių laužimo ir fokusavimo technologijos, lyginant su daugiažidininiais, sukelia mažiau tokių pašalinių poveikių regėjimo kokybei, kaip atspindžiai, šviesos išskaidymas prietemoje. Šie lęšiai tinkami žmonėms, pageidaujantiems mažiau priklausyti nuo papildomos korekcijos akiniais, kuriems rečiau reikia žiūrėti iš arti (dažniau naudojasi kompiuteriu nei skaito spausdintą tekstą), tuo atveju, kai be kataraktos yra diagnozuota glaukoma, tinklainės ligos ir yra galimybių bei poreikis aukštesnės kokybės bei technologijos lęšiui.

Lęšių ypatybes pagal asmeninius poreikius geriausia aptarti su gydytoju konsultacijos metu. Vizitui galite registruotis telefonu: +37061595550 arba internetu.

Lęšių kainas rasite čia.