kainos Kainos
gydytojai Gydytojai
Skambinti Skambinti
Registracija Registracija
Puikiai vertinama akių klinika Lietuvoje ir Skandinavijoje
2021-03-22

Akių klinikų tinklas: pandemijos akivaizdoje užtikrinta plėtra Skandinavijoje

Šių metų kovo viduryje Akių klinikų tinklas „Lirema“ Švedijoje, Stokholme, atvėrė dukart didesnės klinikos duris. Išlaikius spartų augimą, įsigijus naujausios technikos, nuolat investuojant į darbuotojus užtikrinama, kad tiek klinikose Lietuvoje, tiek Skandinavijoje pacientams teikiamos tik aukščiausios kokybės paslaugos.

„Pandemija daugelį privačių verslų pasaulyje privertė perrašyti taisykles, vieniems iš jų reikėjo greitai kurti naują strategiją ir persiorientuoti, kitiems – užverti duris. Džiaugiamės šią situaciją panaudoję produktyviai – ne tik plėsdami patalpas bei galėdami priimti daugiau pacientų, bet ir didindami naujų darbo vietų skaičių“, – teigia „Lirema“ klinikų tinklo direktorius Mindaugas Socevičius.

Anot vadovo, karantino metu nuolat užsiimant trumpo nuotolio veiklomis ypač padidėjo suprastėjusiu matymu besiskundžiančių pacientų srautas ir išaugo lazerinės regos korekcijos poreikis.

„Rūpinomės ne tik esamais pacientais, taip pat sulaukėme ir didelės naujai užsiregistravusių pacientų bangos. Paslaugų poreikį natūraliai formavo ir situacija pasaulyje, ir prie sėkmingos plėtros prisidedantys kvalifikuoti, savo darbo sferą bei specifiką puikiai išmanantys mūsų klinikų tinklo specialistai“, – tvirtina M. Socevičius.

Praeitais metais sugeneravęs beveik 10 mln. pajamų, sparčiai besiplečiantis akių chirurgijos paslaugų tinklas plėtrą planuoja ir toliau. Bendradarbiaujant su pasaulyje pripažintais lyderiaujančiais lazerių gamintojais, nuolat dalyvaujant pasaulinėse oftalmologijos konferencijose bei praktiniuose seminaruose, įgyjamas pranašumas rinkoje.

„Turėdami net 11–ka patikimiausių gamintojų lazerių parką bei naujausią rinkoje techniką, pacientams galime pasiūlyti visus populiariausius ir saugiausius lazerinės regos korekcijos metodus“, – užtikrina tinklo vadovas.

Šiuo metu visame akių chirurgijos tinkle dirba 137 darbuotojai, o vienas iš įmonės tikslų – pritraukti dar daugiau motyvuotų talentų.

„Kasmet augdami maždaug po 20 proc. ir turėdami profesionalų kolektyvą, noriai besidalijantį žiniomis bei patirtimi, galime pasiūlyti galimybių bei visas sąlygas prisijungti ir tobulėti jauniems, ambicingiems gydytojams ir medicinos srities specialistams“, – apibendrina M. Socevičius.

2015 m. Akių klinika „Lirema“ pradėjo savo veiklą Stokholme, 2018 m. – Malmėje, 2019 m. gegužę – Kopenhagoje, o tų pačių metų rudenį atidarė kliniką Geteborge. Klinikų tinklas įvertintas „Gazelės“, „Rekvizitai.lt“ apdovanojimais kaip vienas iš sėkmingiausiai veikiančių, patikimiausių, ekonomiškai stabiliausių bei atsakingiausių Lietuvoje. 2020 m. „Lirema“ gavo ir „Stipriausi Lietuvoje“ – visose Baltijos šalyse pripažįstamą verslo patikimumo sertifikatą, įrodantį aukštą kompanijos kredito reitingą, ir patvirtinantį įmonės indėlį į skaidrios Lietuvos ekonomikos ateities kūrimą.

Grįžti į naujienas