kainos Kainos
gydytojai Gydytojai
Skambinti Skambinti
Registracija Registracija
Puikiai vertinama akių klinika Lietuvoje ir Skandinavijoje
2019-08-26

Akių chirurgijos klinika plečia savo tinklą Švedijoje

Rugsėjo 2 d. Akių chirurgijos klinikų tinklas „Lirema“ atidarė padalinį Švedijoje, Geteborge. Šis yra jau ketvirtasis Skandinavijoje. Klinikų tinklas sparčiai auga, o pagrindinis verslo plėtros sėkmės faktorius, anot „Liremos“ direktoriaus Mindaugo Socevičiaus – ilgametę patirtį turintys gydytojai, inovatyvios technologijos ir investicijos į verslo optimizaciją.

„Bendradarbiaujame su seniausiai rinkoje esančiais pasaulio optikos pramonės lyderiais, todėl turime visas galimybes nuolat sekti pasaulines tendencijas, naudotis technologijų naujovėmis ir pacientams pasiūlyti laiko patvirtintus gydymo metodus. Klinikų tinkle dirba savo darbą puikiai išmanantys, ilgametę patirtį turintys mikrochirurgai, o darbo procesai nuolat tobulinami“, – teigia M. Socevičius. „Lirema“ pirmoji Lietuvoje privačioje bazėje pradėjusi kataraktos chirurgiją, pamažu išplėtė paslaugų spektrą papildydami jį lazerine korekcija bei kitomis paslaugomis. Akių operacijas atlieka tik kvalifikuoti, tarptautiniu mastu pripažinti oftalmologai ir mikrochirurgai, nuolat investuojama į pažangius gydymo metodus ir specialistų kvalifikaciją.

„Dabar apie 90 proc. akių ligų, apimančių trumparegystę, toliaregystę ar astigmatizmą, yra išgydomos, todėl stengiamės kuo efektyviau padėti didesniam skaičiui žmonių gyventi visavertį, ryškų gyvenimą“, – tvirtina įmonės direktorius. Nuo klinikų tinklo gyvavimo pradžios jame jau yra apsilankę daugiau nei 100 000 pacientų, kuriems atlikta apžiūra ar kataraktos, žvairumo, lazerinės regos korekcijos ir kt. operacijos. Skandinavijoje šiuo metu keliais metodais atliekama tik regos korekcija lazeriu, tačiau rinkos paklausa leidžia visiškai užpildyti gydytojų darbo laiką.

2015 m. Akių klinika „Lirema“ pradėjo veikti Stokholme, 2018 m. – Malmėje, 2019 m. gegužę – Kopenhagoje. 2016 m. įmonė gavo „Gazelės“ apdovanojimą kaip viena iš sėkmingiausiai dirbančių Lietuvoje, o 2018 m. „Rekvizitai.lt“ pripažinta viena iš 6 proc. patikimiausių, ekonomiškai stabiliausių ir atsakingiausių Lietuvos kompanijų, praeitais metais sugeneravusi 4,5 mln. pajamų. Šiuo metu akių chirurgijos tinkle dirba 89 darbuotojai.

Grįžti į naujienas