kainos Kainos
gydytojai Gydytojai
Skambinti Skambinti
Registracija Registracija
Puikiai vertinama akių klinika Lietuvoje ir Skandinavijoje

Selektyvi lazerinė trabekuloplastika

Selektyvi lazerinė trabekuloplastika (SLT) – procedūra lazeriu, atliekama pacientui, kuriam diagnozuota akies hipertenzija, pirminė atviro kampo glaukoma, antrinė pigmentinė ar pseudoekspoliacinė glaukoma.

Ši procedūra lazeriu gali būti taikoma kaip pirmo pasirinkimo gydymas ar papildomas gydymas, jau lašinant akispūdį mažinančius lašus, bet kuriuo glaukomos gydymo etapu.

Selektyvia lazerine trabekuloplastika glaukoma nėra visiškai išgydoma, tačiau procedūra leidžia pacientui atitolinti glaukomos gydymui būtiną akispūdį mažinančių lašų lašinimą ar chirurginio gydymo būtinybę. Jei selektyvi lazerinė trabekuloplastika yra efektyvi, ją galima kartoti, o akispūdį mažinantis poveikis daugeliu atvejų trunka iki trejų metų.

Selektyvi lazerinė trabekuloplastika vieno vizito metu atliekama vienai akiai, taikant vietinę lašų nejautrą. Pacientas klinikoje užtrunka apie keletą valandų. Įsitikinus, kad akispūdis yra geras, gali vykti namo. Iškart po šios procedūros pacientas gali tęsti anksčiau skirtą akispūdį mažinantį gydymą lašais.

Selektyvi lazerinė trabekuloplastika gali būti atliekama pakartotinai maždaug po 18 mėnesių. Procedūrą rekomenduojama kartoti ne daugiau kaip tris kartus.

Po šios procedūros, kaip ir kiekvienu atveju sergant glaukoma, būtina reguliari glaukomą gydančio akių gydytojo kontrolė, ligos eigos sekimas.

Vizitui galite registruotis telefonu: +37061595550 arba internetu.