kainos Kainos
gydytojai Gydytojai
Skambinti Skambinti
Registracija Registracija
Puikiai vertinama akių klinika Lietuvoje ir Skandinavijoje

Akių klinika Klaipėdoje

LIREMA Akių klinikoje Klaipėdoje dirba patyrę oftalmologai, mikrochirurgai, kurie atlieka ne tik diagnostines apžiūras, bet ir įvairias operacijas. Norint gauti aukščiausio lygio paslaugas, klaipėdiečiams ir Žemaitijos gyventojams nereikia vykti į kitus miestus ir pvz. akių korekciją lazeriu atlikti čia pat – akių klinikoje Klaipėdoje.

LIREMA Akių klinika Klaipėdoje įsikūrusi prie Naujosios perkėlos adresu Minijos g. 91 (netoliese yra PC “Akropolis”, “Švyturio arena”). Atvykstantiems automobiliu, prie pat klinikos yra skirta nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Norintiems atvykti viešuoju atubusu – netoliese yra autobusų stotelės.

Akių klinikos Klaipėdoje darbo laikas: I-V 8.00-17.00 val.

KODEL VERTA RINKTIS MUS?

PROFESIONALŪS GYDYTOJAI

Mūsų klinikoje dirba profesionalūs ir patyrę akių mikrochirurgai, nuolat plečiame paslaugų spektrą, investuojame į specialistų kvalifikaciją, atliekame tūkstančius operacijų kasmet.

TARPTAUTINIS PRIPAŽINIMAS

LIREMA akių klinikos patirtis pripažinta tarptautinių partnerių Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Suomijoje. Esame garsaus Vokietijos gamintojo “Carl Zeiss” reprezentacinis centras Lietuvoje.

PATIKIMAS PARTNERIS

16 metų patirtis ir daugiau nei 100 000 pacientų. Mūsų vertybės – tausojanti chirurgija, pažangūs gydymo metodai, aukščiausios kokybės užtikrinimas.