kainos Kainos
gydytojai Gydytojai
Skambinti Skambinti
Registracija Registracija
Puikiai vertinama akių klinika Lietuvoje ir Skandinavijoje
2021-07-13

Muzikos prodiuseris V. Tamošaitis užklupus pandemijai kelionę į Niujorką iškeitė į lazerinę regos korekciją

Remiantis 2020 m. statistikos duomenimis, 46 procentų Lietuvos gyventojų dėvi akinius, o prie šio skaičiaus pridėjus kontaktinių lęšių naudotojus, procentas dar labiau išaugtų. Turintys regos problemų, visada privalo galvoti žingsniu į priekį – su savimi turėti akinius, lęšius ar jų skystį, saugoti akis nuo nepageidaujamų išorinių veiksnių.

Artėjant žmonos trisdešimtmečiui, muzikos prodiuseris Vilius Tamošaitis norėjo dovanoti kelionę į Niujorką, tačiau netikėtai užklupus pandemijai, kelionės planus teko greitai keisti. Važiuodamas pro „Liremos“ kliniką, vyras prisiminė seną savo svajonę – regos korekciją lazeriu – kad tai galėtų tapti puikia dovana ir žmonai. Žmona operaciją pasidarė dvejomis savaitėmis anksčiau, ir kaip pats Vilius teigia – buvo jo kelrodė žvaigždė naujo regėjimo link. 

Jaustis saugiai padėjo profesionalų komanda   

„Liremos“ personalas super, atvykus į konsultaciją mane pasitiko, nuvedė į kambarėlį, kuriame gausu įvairių aparatų – pasijutau kaip kosminiame laive. Tai nebuvo eilinis regos patikrinimas, nes tikrino 6–7 aparatais, visi itin modernūs. Matant kaip profesionaliai žmonės dirba, išmano tai, ką daro, jautiesi daug saugiau“, – savo įspūdžiais dalijasi V. Tamošaitis. 

Klinikų tinkle dirba net 20 profesionalių akių mikrochirurgų, atliekančių įvairaus spektro ir sudėtingumo akių operacijas, o lazerių parką sudaro 11–ka rinkoje lyderiaujančių gamintojų lazerių. Nuolat investuojama į specialistų kvalifikacijos bei įrangos tobulinimą, todėl pacientams siūlomi visi populiariausi ir saugiausi regos korekcijos metodai.

Apie operaciją galvojo 15 metų

Vyras atviravo apie baimes, kurios nedavė ramybės visą lęšių nešiojimo laikotarpį – apie 15 metų. V. Tamošaitis svajojo apie regos korekciją lazeriu, tačiau nerimavo, ar ji pavyks sėkmingai. 

„Ilgus metus norėjau šios operacijos, bet bijojau. Vis apimdavo mintys, kas bus, jei operacija nepavyks, ar po jos galėsiu matyti geriau – galvoje tikrai sukosi daug baimių. Iš savo patirties noriu visus nuraminti ir paskatinti žengti šį žingsnį kuo anksčiau. Svajojau apie šią operaciją, bet nemaniau, kad po jos nukris tiek daug rūpesčių – lęšių, skysčio keitimo nepatogumai, akių perštėjimas ir sausėjimas. Dabar užsiimant aktyvia veikla nebereikia kankinti akių lęšiais“, – džiaugiasi V. Tamošaitis.

Pasak akių klinikos „Lirema“ akių ligų gydytojo mikrochirurgo Šarūno Sologubovo, lazerinė regos korekcija yra saugi ir patikima, kompiuterinio lazerio naudojimas užtikrina, kad ji bus atlikta ypač tiksliai. Procedūras atlieka geriausi, ilgametę patirtį sukaupę, savo srities specialistai.

„Operacijos metu mikrochirurgas naudojasi pažangiausiomis technologijomis, be to, prieš procedūrą atliekami visi reikalingi išsamūs regos tyrimai, ar regos korekciją lazeriu pacientui atlikti yra visiškai saugu ir bus pasiektas norimas rezultatas“, – patikino gydytojas. 

Savo patirtimi ryškaus regėjimo link V. Tamošaitis dalijosi asmeninėje „Instagram“ paskyroje @geraigerai, kur galite pamatyti visą regos korekcijos lazeriu procesą.

Investicija į sveikatą

Sveikos akys ir puikus regėjimas – vieni didžiausių gyvenimo kokybės veiksnių. Nuolatinis rūpestis, akinių, lęšių pirkimas, apsunkina ir apriboja. Pašalinus šią problemą galima atsikvėpti – paprasčiau užsiimti aktyviu sportu, mėgautis vandens pramogomis, pro akis nepraleidžiamos net menkiausios smulkmenos. 

Gydytojas Š. Sologubovas antrina, kad geras regėjimas yra tiesus kelias į paprastą ir komfortišką gyvenimą. 

„Pirmiausia, sveikos akys užtikrina saugumą – nematantis žmogus vairuodamas kelyje gali kelti grėsmę sau ir kitiems. Antra, geras matymas suteikia patogumo – nereikia dairytis vietų sėdėti pačiame priekyje ar ryte apgraibomis ieškoti akinių. Svarbu pabrėžti, kad puikus regėjimas nebereikalauja tolesnių investicijų“, – teigia gydytojas. 

V. Tamošaitis džiaugiasi, kad operacija – geriausiai jo investuoti pinigai. Visus, kurie operacijos nesiryžta atlikti dėl kainos, prodiuseris juokaudamas kviečia pagalvoti, kokio dydžio lėšas šie skiria kitoms išlaidoms, pavyzdžiui, automobilio priežiūrai, jo draudimui. Vyras siūlo pirmiausia investuoti į sveikatą, ryškų regėjimą ir tik tada – į materialius dalykus.

Pasitikrinti, ar regos korekcija lazeriu Jums galima, galite nemokamai internetu.

V. Tamošaičio atsiliepimas po regos korekcijos lazeriu procedūros:

Grįžti į naujienas