kainos Kainos
gydytojai Gydytojai
Skambinti Skambinti
Registracija Registracija
Puikiai vertinama akių klinika Lietuvoje ir Skandinavijoje
2023-02-24

Maisto tinklaraščio įkūrėja Ieva Greičiūnaitė: akių korekcija lazeriu leido įveikti net kelis regos sutrikimus

Vienu dažniausiai pasitaikančių regos sutrikimų – trumparegyste – dešimtmečio pradžioje pasauliniu mastu skundėsi beveik 2,6 milijardo žmonių. Prognozuojama, kad šis skaičius augs ir 2030 metais sieks 3,36 milijardo. Kartais prastą regėjimą lemia net keli regos sutrikimai, todėl tenka ieškoti gydymo sprendimų, galinčių maksimaliai efektyviai pagerinti matymą.

Padrąsinta mamos, maisto tinklaraščio „Nestoras maistas“ autorė Ieva Greičiūnaitė regą pasirinko koreguoti lazeriu.

Anot akių klinikos „Lirema“ akių ligų gydytojos mikrochirurgės Vaivos Stankevičiūtės, tam tikrais atvejais, lazerine regos korekcija galima išgydyti sudėtinius regos sutrikimus.

„Šis gydymo būdas leidžia vienos procedūros metu išspręsti kelias su prastu regėjimu susijusias problemas ir taip pasiekti puikų bei ilgalaikį regėjimą“,– teigia V. Stankevičiūtė.

Operacija pranoko lūkesčius

„Negaliu pasakyti, kad labai jaudinčiausi, netgi, sakyčiau, labiau laukiu, kad operacija būtų greičiau atlikta. Truputėlį bijau poros dienų po jos“, – emocijomis prieš regos korekciją lazeriu dalijosi I. Greičiūnaitė.

Gydytojos V. Stankevičiūtės teigimu, viso vizito metu pacientas yra prižiūrimas specialistų komandos, o klinikoje taikomos pažangios technologijos leidžia procedūrą atlikti preciziškai tiksliai, vos per 15 minučių. Be to, pacientams, akių klinikoje „Lirema“ pasirinkusiems bet kurį regos korekcijos lazeriu metodą, suteikiama ir 5–ių metų garantija.

„Šis laikotarpis užtikrina paciento komfortą kreiptis į specialistus tiek kartų, kiek jam reikia, kad būtų išsklaidytas nerimas, abejonės ir, esant reikalui, atlikti visi išsamūs pakartotiniai tyrimai bei regėjimo korekcijos efekto sustiprinimo operacija, jei tai būtų reikalinga. Pacientai gali jaustis visiškai saugūs“, – teigia V. Stankevičiūtė.

Praėjus valandai po operacijos, I. Greičiūnaitė teigė, kad jos metu jautėsi geriau, nei įsivaizdavo.

„Operacija buvo „super“ – beskausmė. Gydytoja bendravo labai maloniai, pasakojo viską, ką darė“,– patirtimi dalijosi maisto tinklaraščio įkūrėja.

Viena procedūra – dviguba nauda

„Pasitaiko atvejų, kai, pavyzdžiui, pacientas yra ne tik trumparegis, bet ir turi astigmatizmą. Būtent toks buvo ir pacientės Ievos atvejis“, – tikslina gydytoja V. Stankevičiūtė.

Mikrochirurgės teigimu, regos sutrikimams neviršijant saugių operacijai ribų, akių korekcija lazeriu leidžia vienos procedūros metu koreguoti trumparegystę, toliaregystę ir astigmatizmą.

„Mano rega buvo -1,75 dioptrijų, taip pat turėjau astigmatizmą. Apėmė nuostabus jausmas po operacijos matant ryškesnį vaizdą. Tikriausiai, pacientai, kurių regėjimo sutrikimai yra didesni, po operacijos patiria dar ryškesnį regėjimo kontrastą“, – džiaugėsi I. Greičiūnaitė.

„Kiekvieno paciento situacija vertinama individualiai, konsultacijos metu atlikus išsamius regos tyrimus. Tik turėdami tikslius duomenis apie paciento sveikatos būklę, galime pateikti gydymo galimybes ir matymo rezultatus, kurių galima tikėtis po operacijos“,– atkreipia dėmesį mikrochirurgė.

„Savijauta ėmė sparčiai gėrėti jau kitą dieną po operacijos. Vakare, visiškai sutemus, užsidėjusi akinius nuo saulės net išėjau pasivaikščioti į lauką“,– greitu pagerėjimu po operacijos dalijosi I. Greičiūnaitė.

Maisto tinklaraštininkė teigia, kad akivaizdus pagerėjimas jautėsi maždaug po 3 savaičių, o po 4 rega buvo žvitri kaip erelio.

Geriausias sprendimas gyvenime

„Regos korekcija lazeriu atsiperka finansiškai. Anksčiau man atrodė, kad ši operacija brangi, bet įvertinusi, kiek pinigų išleisdavau lęšiams, jų skysčiams, akių lašams, supratau, kad procedūrą atlikti tikrai apsimoka“, – prisimena I. Greičiūnaitė.

Mergina komfortą išskiria kaip dar vieną akių korekcijos lazeriu privalumą.

„Kai nešiodavau kontaktinius lęšius, labai sausėdavo akys, jas perštėdavo, dažnai jausdavau sunkumą. Dabar šios problemos nebeturiu“, – teigia tinklaraštininkė.

Socialinėse medijose besidalydama savo patirtimi ir rekomenduodama kitiems apsvarstyti lazerinės regos korekcijos galimybę, I. Greičiūnaitė sulaukė daug žinučių iš sekėjų, kuriems jau buvo atlikta ši procedūra.

„Sekėjų nuomonė buvo ta pati – akių korekciją lazeriu jie įvardijo kaip geriausią sprendimą gyvenime“, – dalijosi I. Greičiūnaitė.

Pasitikrinti, ar regos korekcija lazeriu Jums galima, galite čia.

I. Greičiūnaitės atsiliepimas po regos korekcijos lazeriu procedūros:

Grįžti į naujienas